CNR 2013 Emlak Fuarında Demir Romance Büyük İlgi Gördü

Demir Romance CNR Emlak Fuarında Yerli ve Yabancı Yatırımcıların Akınına Uğradı
CNR 2013 Emlak Fuarında Demir Romance Büyük İlgi Gördü

Yapımına Kasım 2012'de başlanan Demir Romance projesi Beylikdüzü merkezde 2015'te tamamlanacak.

Demir Romance, 170 bin m2'lik bir inşaat alanında 783 Rezidance konut ve 28 adet villa ve 59 ticari birimden oluşuyor. Projede 1+1'den 5.5+2'ye kadar daire seçenekleri ve 26 adet villa bulunmaktadır. Projede konut birimlerinin yanısıra son teknoloji ile donatılmış, spor, sağlık ve alışveriş merkezleri ile her tür ihtiyaca cevap verecek eğlence ve ticaret birimleri yer alıyor. 

Şimdiden bölgenin cazibe merkezi olmaya aday Demir Romance, Beylikdüzü'nün en merkezi lokasyonunda sadece konfor değil aynı zamanda son derece güvenli bir yaşam alanı da sunacak. Bölgedeki konut anlayışını değiştiren proje, teknolojiyle sosyal yaşam alanlarını profesyonelce birleştirerek yaşam standartlarını yükseltecek.

35 bin m2'lik brüt arazi büyüklüğüne sahip Demir Romance Projesi'nde, sosyal kulübe ayrılan alan 5 bin 141 m2 iken toplam yeşil alan ise 22 bin m2. Demir Romance sakinleri, yeşile duydukları özlemi gidererek doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Konfor, huzur ve güvenliğin bir arada olduğu projede eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları site sakinlerinin kendilerini ayrıcalıklı hissetmesini sağlayacak.

Demir Romance'ın sosyal kulübü Romance Club'ta, açık ve kapalı havuz, iki tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, içerisinde hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti ve bilardo salonları yer alıyor. Ayrıca projede bulunan terzi, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, sinevizyon, oyun odaları ve kuru temizleme ile Demir Romance sakinlerinin her türlü ihtiyacı karşılanacak.

Standlarını ziyaret ettiğimiz CNR 2013 Emlak Fuarında yerli ve yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Demir Romance Projesinde kısa zamanda ciddi satışlar gerçekleşmiş. 


Paylaş:

HABERLER