CNR 2013 Emlak Fuarında Yükselen Yıldızlardan biride Westside İstanbul'du

CNR Emlak Fuarında Westside Rüzgarı
CNR 2013 Emlak Fuarında Yükselen Yıldızlardan biride Westside İstanbul'du

İstanbul en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’de yükselecek West Side İstanbul CNR Emlak Fuarında Yoğun ilgiyle karşılaştı.

 Şahinler Holding’in arsası üzerinde inşaat sektörünün güçlü firmalarından Uzman İnşaat – Beyaz İnşaat – Mutlu İnşaat – Mes Turkuaz  ve Mes İnşaat ortak girişimiyle hayat bulacak Westside İstanbul. Fuarda girişimin en çok ilgi gören Projelerinden biri oldu.

Türkiye’nin birbirinden değerli gayrimenkul projelerinin katıldığı CNR Emlak 2013 Fuarı’nda Westside İstanbul yatırımcıların yoğun ilgisini topladı.


 
Üç yanını çevreleyen Beylikdüzü Korusu’yla öne çıkan Westside İstanbul 1.152 konuttan oluşuyor.
 
İstanbul’un şehir içi ulaşımında büyük rol sahibi olan Metrobüs’e sıfır konumunda, E5 Otoyolu’nun bitişiğinde, Atatürk Havalimanı’na, şehrin en büyük fuar alanı TÜYAP’a, AVM’lere, hastanelere ve Özel Üniversitelere kısa mesafede yer alıyor. 74.000 m2 arsa üzerinde konumlandırılan Westside İstanbul’da, çeşitli büyüklüklere sahip stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor.
 
Daire büyüklüklerinin 40 m2 ile 240 m2 arasında değiştiği proje, alanların en verimli şekilde kullanılabilmesi üzerine tasarlandı.
15 bloktan oluşan Westside İstanbul, proje bünyesinde yer alan 30 bin m2’lik ticari alanlarıyla da bölgenin yeni çekim merkezlerinden biri haline geliyor.  Proje bitiminde 3 bin kişinin yaşayacağı Westside İstanbul, inşa edildiği bölgede birinci sınıf işçiliği, donatıları ve sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkıyor.

CNR 2013 Emlak Fuarın’da Standlarına ziyarette bulunduğumuz Erhan ÜNAL Projenin ilk tanıtımının Dubai Cityscape Fuarında yaptıklarını ve ardından lansmana çıktıklarını, CNR 2013 Emlak Fuarında da gerek yerli gerek yabancı yatırımcıların ilgilerinden memnun kaldıklarını belirtti.


Paylaş:

HABERLER