CNR Expo Emlak Fuarı 2013

EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 26-29 Eylül CNR Expo'da gerçekleşecek
CNR Expo Emlak Fuarı 2013

 

Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 26-29 Eylül 2013 tarihleri arasında Emlak Konut GYO desteğinde Sine Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda görücüye çıkarıyor.

Son dönemde hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründen firmalar, konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini, konut ve işmerkezlerini, cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile EMLAK 2013’te sergileyecekler. Uygun faiz oranlarının finans kuruluşlarınca sunuluyor olması, mütekabiliyet yasası ve konut satın alan yabancıların oturma izin sürelerinin artırılması konusunda atılan adımlar, görece diğer yatırım araçlarına göre gayrimenkul piyasasının sunduğu avantajlar, KDV artışına tabi olmadan yatırım yapabilme fırsatının devam ediyor olması gibi konjonktürün getirdiği olumlu gelişmeler doğrultusunda birçok bireysel ve kurumsal yatırımcının EMLAK 2013’e ilgisi yüksek olacak.

Fuarın ileriki yıllarda Türk gayrimenkul sektörünün “uluslararası vitrini” olması için bugünden başlayan bir çalışma içerisindeyiz. Uzun soluklu bir yaklaşım ileEMLAK - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nın, dünya gayrimenkul sektörü profesyonellerinin global arenada bir başka buluşma noktası olmasını sağlayacağız.

AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülkeden ziyaretçinin beklendiği EMLAK 2013, sektörün uluslararası pazarlama, tanıtım deneyimi elde etmesinde de önemli bir rol oynayacak.

Fuarcılık sektöründe 28 yıllık deneyim ve uzmanlığa sahip CNR Holding, hem katılımcının hem de ziyaretçinin maksimum verim elde etmesi için gayrimenkul sektörü ve benzer sektörlerde edindiği tecrübesini ve geniş iş ağını EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı için de etkin bir şekilde kullanacak.

 
 

Paylaş:

HABERLER