CountryLife'a En İyi Karma Proje Ödülü!

CountryLife Projesi, İnternatinal Property Awards 2011’de en iyi karma projesi ödülünü almaya hak kazandı.
CountryLife'a En İyi Karma Proje Ödülü!
Çamoğlu Mimarlık’ın tasarımı olan CountryLife Projesi, 22-23 Eylül 2011’de Londra’da düzenlenecek ödül töreniyle taçlandırılacak. İnternational Property Awards,  sponsorluğu Bloomberg Television tarafından yapılan ve her sene gayrimenkul alanında öne çıkan projeleri ödüllendiren bir organizasyon. Türk mimarlarının son zamanlarda isimlerini aldıkları ödüllerle duyurmaları da ülkemizde mimarlığın ve tasarımın dünya platformunda yer alıyor olmasının göstergesi.
 
Ömer Çamoğlu’nun tasarladığı ve Mayıs 2012’de teslim edilecek CountryLife Projesi  Göktürk’te gerçekleştirilirken,  görselliği ve mimarisiyle bölgeye ayrıcalık katıyor.  CountryLife’ta peyzajın kütlelerden fışkırması, malzemenin, rengin ve formun şiirselliği tasarımı daha da üst seviyelere taşıyor.
 
CountryLife; cadde üstü mağazaları, 750 m² büyüklüğündeki fuayesinin etrafında, cafe-restaurant, güzellik merkezi, sanat alanları, spor ve sağlık merkeziyle Göktürk’ün buluşma noktası olmayı hedefliyor.
 
Projede, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, daireler bulunmakla birlikte, daire büyüklükleri 70 m² ile 220 m² arasında değişiyor. Çatı dubleksleri 2+1, 3+1 olarak  planlanıyor. Mayıs 2012’de teslim edilecek projedeki daireler 145.000 $   ile 750.000 $ arasında satışa sunuluyor.
 
Keleşoğlu  ve Metal Yapı Konut’un ortak  projesi olan CountryLife; 356 bağımsız bölümden oluşuyor. Proje kapsamında, 277 adet residence ünitesi, 50 adet mağaza, 29 adet ofis, 2.000 m²  büyüklüğünde spor ve sağlık merkezi,  750 m²  fuaye, ana lobyy, yarı olimpik havuz ve etrafındaki rekreasyon alanlarıyla toplam iki dönüm iç bahçe projenin ortak alanları olarak yer alıyor.

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05