Crown Residence'ta Erken Teslim Müjdesi!

Babacanyapı’nın Beylikdüzü bölgesinde inşasını tamamladığı Crown Resıdence projesinde,erken teslimatlar başladı.
Crown Residence'ta Erken Teslim Müjdesi!

Tam donanımlı ultra lux resıdence konsepti ile inşası tamamlanan CROWN RESIDENCE’ta dairelerin dış ve iç mimarisi maximum kalite ile yapıldı.

Crown Residence, sosyal olanaklara yakınlığı  metrobuse 5 dk  yürüme mesafesinde olması,merkezi konumu ile göz dolduruyor.

Tüm dairelerin yere kadar cam ve balkonlu olması, butik bir konsept ile,m2 genişliğine çok önem verildi.1+1 daire 95 m2, 2+1 daire 135-177m2 arasında 5 farklı daire seçeneği ile, 214 m2 3+1 daireler mevcut. Dairelerin konumları, direk caddeye bakması ve güney cephe  alternatifleriyle, daire sahiplerini ferah alanlara davet ediyor.

Proje, Babacanyapı'nın hızlı ve zamanında üretim planlaması ile teslimler sözleşme tarihinden 6 ay önce başladı.Resepsiyon, vale parking, valet concıerge, fitness, sauna, spa, vitamin bar, living room, barbeku alanları, güneşlenme terasları, açık-kapalı otopark mevcut.

10cm kalınlığında karbon montalama ile inşa edilen CROWN RESIDENCE projesinde ısı ve ses yalıtımda, ultra lux malzemeler kullanıldı.

Doğru lokasyon,Doğru proje,Doğru fiyat teması ile ilerleyen Crown Resıdence projesinde m2 birim fiyatı 1350tl 5 farklı 2+1 daire tipinde inşa edilen projede 2+1 daireler 189,000tl’den başlıyor.Ödeme seçeneklerinde, istenilen seneye kadar müşteriye banka aracılığı ile esnek ödeme sağlanıyor.

Esnek ödeme seçenekleri ile, projede sınırlı sayıda kalan dairelerin ay sonuna kadar satışının tamamlanması bekleniyor


Paylaş:

HABERLER