Crown Tower'da 84 Bin Liradan başlayan fiyatlarla...

Babacan Yapı tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Crown Tower projesinde kalan son 26 daire için yaza özel indirim başladı..
Crown Tower'da 84 Bin Liradan başlayan fiyatlarla...

Crown Tower’lıların tatili hiç bitmeyecek, %15’e varan indirim fırsatı ve 84 bin TL’den başlayan fiyatlarla son 26 dairenin kaldığı Crown Tower’da yaşam Ağustos ayında başlayacak. Özellikle çocukların kendilerini tatil köyünde hissedecekleri park ve oyun alanları projenin aileleri cezbeden özelliklerden sadece biri…
 
Babacan Yapı tarafından Mayıs 2010’da 8 dönüm arazi üzerinde Beylikdüzü’nde yükselen “Crown Tower”, Ağustos 2012’de sahipleri ile buluşacak. 420 konuttan oluşan projenin en önemli özellikleri arasında Ağustos ayında tamamlanacak olan Metrobüse yürüyerek sadece 5 dakika ulaşılabilir olması, E-5 yolunun Tem Otoyolu’nun kesişme noktasında olması nedeni ile ulaşım açısından rahat konumu, yüksek tavan özelliği, geniş m2 teras alanları, kaliteli malzeme kullanımı, özellikle de ön güney cephesinde yer alan 2+1, 3+1 dairelerde eşsiz deniz ve  adalar manzarasına sahip olması, site sakinlerinin bu manzaraya karşı 35. katta yer alan fitness ve spa salonlarında lebiderya manzaraya karşı  spor yapma ve rahatlama imkanına sahip olması da sayılabilir.

Yazları “Crown Tower” boşalmayacak!
 
Ailelerin ya da kendisine özel bir yaşam hayal edenlerin temiz havası, yeşil doğası, kaliteli sosyal tesisleri ve özellikle de güvenli olması açısından Crown Tower’ı tercih ettiğinin altını çizen Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür’ü Mehmet Babacan sözlerini şöyle sürdürdü: “Ağustos ayında anahtar teslimini yapacağımız ev sakinleri her fırsatta çok şanslı olduklarını dile getiriyorlar...  Çünkü yoğun iş temposu, tatil yerlerine gitmeyi imkânsız hale getiriyor ve bizim sunduğumuz basketbol, tenis sahaları, yüzme havuzu, fitness salonu gibi daha birçok sosyal imkân, doğaya saygılı peyzaj uygulamaları da Crown Tower’ı yazları da cazip kılıyor. Anlayacağınız Crown Tower yaz, kış dolu olacak, çünkü aileler yaz tatillerini çocuklarıyla kendi evlerinde geçirme lüksüne sahip olacaklar!” dedi.
 
Kira Öder gibi Ev Sahibi Olunabiliyor
Kira öder gibi ev sahibi ulanabilen proje “CrownTower” site yaşamının huzurlu ortamı ve güvenli atmosferini, sunduğu sosyal olanaklarla bütünleştirmeyi başarıyor. Her anını tatil tadında geçirerek ev sahibi olmak isteyenler açısından “Crown Tower”a bakıldığında projede; vale hizmetinden sosyal olanaklara kadar birçok cezbedici nokta bulunuyor. 35 katlı ve 420 konutlu projede özellikle yaz aylarında tatile gitme ihtiyacını azaltacak açık yüzme havuzu, bol yeşilli yürüyüş alanları, tenis ve basketbol sahaları yer alıyor. Her daim sağlıklı kalmak isteyenlere özel fitness salonu dışında projenin dikkat çeken diğer hizmetleri arasında Sauna ve Türk Hamamı hizmeti de bulunuyor. Çocukların kendilerini tatil köyünde hissedecekleri çocuk parkları da projede aileleri cezbeden detayların başında geliyor. Kalabalık ve karmaşık residence projelerinin dışında butik residence formatında tasarlanan “CrownTower” da otel konforunda lobi ve resepsiyon hizmeti de sunuluyor.
 
Bu yaz tatilinize kendi evinizde başlama lüksünü kaçırmayın!
 
Bu yaz tatilinizi kendi evinizde başlama lüksünü kaçırmayın! “Crown Tower” projesinde 46 m2 stüdyo daire, 81 m2 1+1 daire, 143 m2 2+1 daire, 182 m2 3+1 daire yer alıyor. 84.000 TL ila 278. 000 TL arasında değişiyor.
 
Daire fiyat bilgisi:
1+0  - 84.000   tl
 
1+1 - 138.000  tl
 
2+1 - 198.000  tl
 
3+1 - 278.000  tl

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05