Crown Tower'da Son Daireler Yüzde 15 İndirimli

Babacan Yapı'nın Beylikdüzü'nde inşa etmekte olduğu Crown Tower projesinde son daireler yüzde 15 indirimli olarak satılıyor..
Crown Tower'da Son Daireler Yüzde 15 İndirimli

Babacan Yapı; Crown Tower'a özel indirim kampanyasının tarihini uzattı. Son daireleri için % 15’lik İNDİRİM KAMPANYASI'nı bayram ertesinde de devam ettiriyor. Yeni kampanya duyurusuna kadar isteyen herkes bu fırsattan faydalanıp ev sahibi olabilecek!

 Babacan Yapı tarafından Mayıs 2010’da 8 dönüm arazi üzerinde Beylikdüzü’nde yükselen “Crown Tower”, da daireler sahiplerine teslim ediliyor. 420 konuttan oluşan projenin en önemli özellikleri arasında metrobüse yürüyerek sadece 5 dakikada ulaşılabilir olması, E-5 yolunun Tem Otoyolu’nun kesişme noktasında olması nedeni ile ulaşım açısından rahat konumu, yüksek tavan özelliği, geniş m2 teras alanları, kaliteli malzeme kullanımı, özellikle de ön güney cephesinde yer alan 2+1, 3+1 dairelerde eşsiz deniz ve adalar manzarasına sahip olması, site sakinlerinin bu manzaraya karşı 35. katta yer alan fitness ve spa salonlarında lebiderya manzaraya karşı spor yapma ve rahatlama imkânına sahip olması da sayılabilir.
 
“Sevdikleri yakınlarında olsun diye”
 
Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür’ü Mehmet Babacan; uzattıkları kampanya tarihine dair düşüncelerini de ise şöyle dile getirdi: “Ramazan ayı ve bayramda büyük ilgi gören %15'lik indirim kampanyamızı kalan son dairelerimiz için bayram ertesinde yani yeni kampanya duyurumuza kadar uzattık. Umarım bu kampanya fırsatları ile ev sahibi olmak isteyen ve sevdiklerini yakınında görmek isteyenlerin yüzünü güldürmeyi başarırız."
 
Kira Öder gibi Ev Sahibi Olunabiliyor
 
Kira öder gibi ev sahibi ulanabilen proje “CrownTower” site yaşamının huzurlu ortamı ve güvenli atmosferini, sunduğu sosyal olanaklarla bütünleştirmeyi başarıyor. Her anını tatil tadında geçirerek ev sahibi olmak isteyenler açısından “Crown Tower”a bakıldığında projede; vale hizmetinden sosyal olanaklara kadar birçok cezbedici nokta bulunuyor. 35 katlı ve 420 konutlu projede özellikle yaz aylarında tatile gitme ihtiyacını azaltacak açık yüzme havuzu, bol yeşilli yürüyüş alanları, tenis ve basketbol sahaları yer alıyor. Her daim sağlıklı kalmak isteyenlere özel fitness salonu dışında projenin dikkat çeken diğer hizmetleri arasında Sauna ve Türk Hamamı hizmeti de bulunuyor. Çocukların kendilerini tatil köyünde hissedecekleri çocuk parkları da projede aileleri cezbeden detayların başında geliyor. Kalabalık ve karmaşık residence projelerinin dışında butik residence formatında tasarlanan “CrownTower” da otel konforunda lobi ve resepsiyon hizmeti de sunuluyor.
 
Sevdiklerinizle aynı güzellikleri paylaşma şansını kaçırmayın!
 
Sevdiklerinizin dünyasında yeni bir hayata kendi evinizde başlama lüksünü kaçırmayın! “Crown Tower” projesinde 46 m2 stüdyo daire, 81 m2 1+1 daire, 143 m2 2+1 daire, 182 m2 3+1 daire yer alıyor. 82.000 TL ila 278. 000 TL arasında değişiyor.
1+0  - 82.000   TL
1+1 - 138.000  TL
2+1 - 198.000  TL
3+1 - 278.000  TL


Paylaş:

HABERLER