Dalga Kule 2. Etapta 50 Ay Sıfır Faiz İmkanı

DAP Yapı'nın Maltepe'deki projesinde taksitler 1.000 liradan başlıyor.Dalga Kule'deki yeni kampanya 24 Mart tarihine kadar devam edecek.
Dalga Kule 2. Etapta 50 Ay Sıfır Faiz İmkanı

DAP Yapı, 24 Mart'a kadar Dalga Kule'nin 2'nci etabında 50 aya kadar 0 faiz ve 1.000 TL'den başlayan taksitlerle rezidans satıyor.
 
DAP Yapı, Maltepe'de inşa ettiği Dalga Kulelerde ilk etabın tamamının satılması üzerine ikinci etap için bir kampanya başlattı. 24 Mart'a kadar sürecek kampanyada daireler sıfır faizle ve 50 ay vadeyle, 179 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. DAP Dalga Kuleler'in, Adalar manzarasına hakim daireleri, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurtdışında hayli yaygın olan "oturmadığın dönemde kirala" modeliyle alternatif kazanç imkanı da sağlıyor.
 
Profesyonel yönetim sistemiyle işletilecek Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor. Projede iki adet rezidans konut bloğu, A Blok'ta 178 adet konut, B Blok'ta 176 adet konut ve 15 adet dükkan olmak üzere toplamda 369 üniteden oluşuyor. Büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Suit (1+1) ve Grand Suit (2+1)'ler, yüzme havuzu, yürüyüş ve koşu parkurları, fitness center, sauna, Türk Hamamı ve masaj odaları, açık ve kapalı otoparkların yanı sıra teraslarda 360 derecelik manzaraya hakim dev jakuziler yer aldığı zengin sosyal donatılarla çevreleniyor.


Paylaş:

HABERLER