Dap Dalga Kule'de159 Bin'den Başlayan Fiyatlar

İstanbul Maltepe'de yükselen Dap Dalga projesinde satışların yüzde 55'i tamamlandı.
Dap Dalga Kule'de159 Bin'den Başlayan Fiyatlar

Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dap Dalga Kule , Anadolu yakasının önemli binaları arasında yerini almaya hazırlanıyor. Yüzde 55’lik kısmı satılan proje, konumu itibariyle denize en yakın rezidans olarak nitelendiriliyor. Şirketten yapılan açıklamada, projenin kurumsal yönetim sistemiyle işletilecek olmasının yatırımcısına sürekli kazanç vaat ettiği belirtildi.

Açıklamada, çeşitli eğitim kurumu, hastane ve alışveriş merkezleriyle çevrili olması ve Yüksek İstinaf Mahkemesi’nin de bu alanda yaşama geçecek olmasının yoğun bir ziyaretçi trafiği yarattığı vurgulandı. Dragos-Maltepe’de, Dap Royal Center ve Dap Burgu projelerinin inşaatını da sürdüren şirket ilk bloğunun tamamını sattığı Dalga Kule’de ikinci bloğun satışlarına ise devam ediyor.

Dap Dalga Kule Fiyatları 159 binden başlıyor

Yüzde 55’i satılan projenin B Bloğunda fiyatlar 159 bin TL’den başlıyor. Büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen Single (stüdyo), Suit (1+1) ve 2+1’lik Grand Suit’lerin satışları yüzde 30 peşinatla 36 aya kadar firma bünyesi kapsamında vadelendiriliyor. Daireler, kullanıcısına ve yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan ‘oturmadığın dönemde kirala’ modeliyle alternatif kazanç imkanı da sağlıyor. Şirketten yapılan açıklamada, İstanbul’un yeni cazibe merkezi olan Maltepe’deki projenin iş ve yaşam merkezlerinin ortasında olması nedeniyle yüksek oranda prim yapabileceği de belirtildi.

Oturmadığın dönemde kirala

Daireler, kullanıcısına ve özellikle yatırımcısına yurt dışında hayli yaygın olan “oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor. Profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek olan Dalga Kule, daire sahiplerinin kendi yerlerini haftalık, aylık ve yıllık kiralayarak ekstra gelir elde edecekleri, kira toplama veya kiracı bulma gibi konularla ilgilenmeyecekleri bir model sunuyor.

Ulaşım olarak oldukça kuvvetli bir noktada konumlanan DAP DALGA KULE, kentsel dönüşüm projesinin pilot bölgesinde yer alıyor. 21 adliyeyi birleştiren dünyanın en büyük Adalet Sarayı’na 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 km, Pendik Yalova Feribot İskelesi ve 1000 yat kapasiteli Pendik Marintürk‘e 5 km mesafedeki proje, yerli ve yabancı yatırımcıları cezbediyor.

Proje, yatırım değeri ve konsepti farklı gayrimenkul projelerini takip edenlerin yanı sıra yüksek kira getirisi hedefleyenler, işi gereği sık seyahat edenler, yeni evli çiftler, genç işadamları, avukatlar ve bölgede bulunan özel üniversitelerde okuyan öğrenciler tarafından tercih ediliyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05