Dap Dalga ve Tango Kule’de güncel fiyatlar...

Dap Yapı projesi olan Dalga ve Tango Kule’deki ticari üniteler minimum 290 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projedeki minimum ticari alan 46 metrekare alana sahip
Dap Dalga ve Tango Kule’de güncel fiyatlar...

Dalga ve Tango Kule projeleri Maltepe’de konumlandırılıyor.  Dap Yapı tarafından hayata geçen Projelerde konutların yanı sıra butik tarzda 15 adet dükkan yer alıyor.

Anadolu yakasının hızla değişen ve dönüşen yeni merkezi Maltepe'de sıra dışı mimarileriyle dikkat çeken Tango ve Dalga Kule’de yer alan ticari birimlerin satışına başlandı.

Dans eden kadın ve erkek figüründen yola çıkılarak tasarlanan Tango Kule ile Deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule'nin çarşıları sadece projelerde yaşayanların değil bölgenin günlük ihtiyaçlarını da karşılayacak kapasitede yapılandırılıyor.

Tango ve Dalga Kule’de minimum 290 bin liradan başlayan fiyatlara sahip ticari ünitelerin alanı 46 ile 112 metrekare arasında değişiyor. Projenin ödeme sisteminde ödenen yüzde 40 oranındaki peşinat sonrası 30 ay yüzde 0,49 faiz oranıyla vadelendirme yapılıyor.

Tango ve Dalga Kule  E-5'e sıfır konumda bulunan lokasyonu ile işyeri sahiplerine ulaşım kolaylığı sunuyor.


Paylaş:

HABERLER