Dap Vazo Kule'de 179.000 TL’den başlayan fiyatlarla...

DAP Yapı, Hitit sanatının en önemli objelerinden olan İnandık Vazosunu, anıtsal mimari anlayışıyla modernize ederek Vazo Kule’yi tasarladı.
Dap Vazo Kule'de 179.000 TL’den başlayan fiyatlarla...

Dap Yapı’nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyor. Projedeki rezidanslar, dileyenler için a plus yaşam alanına dönüşürken dileyenler için otel işletim sisteminde kiraya verilerek ekstra kazanç fırsatı sağlanıyor.

7/24 Konfor                    

8-12 Fırsat
Seçkin ve huzurlu bir hayata kavuşacaksınız    Yatırımınız 8 ila 12 yılda kendini amorti edecek

DAP YAPI’dan milat

Mimaride çığır açan fikirleri ve konut anlayışında yeniliğin öncüsü DAP Yapı, Hitit sanatının en önemli objelerinden olan İnandık Vazosunu, anıtsal mimari anlayışıyla modernize ederek Vazo Kule’yi tasarladı. Geçmiş ve geleceği harmanlayarak sunan proje geçmişte elit ve varlıklı kesimin gizli cenneti olarak anılan Maltepe Dragos’ta yükseliyor.

Ortadoğu’nun en büyük oteller zinciri Rotana’yla güçlerini birleştiren DAP Yapı, projedeki 300 bağımsız rezidansı otel konseptiyle işleterek yatırımın 8 ila 12 yılda kendini amorti etmesine imkân tanıyor.

Şehrin merkezinde A plus rezidans

Fener’den başlayıp Tuzla’ya kadar devam eden Türkiye’nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alan proje, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla lokasyon avantajı sunuyor.   

179.000 TL’den başlayan fiyatlarla

5 yıldızlı otel konforuna sahip olan projede, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve helikopter pisti bulunuyor.

Bedava ofis konseptinde home ofisler

Vazo Kule Home Ofis’te VIP Asistan; sekreter, yardımcı personel vb ihtiyaçlarınızı tamamen ortadan kaldırarak 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor.

Ofis Yönetim Sistemiyle de, işletmenizin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon vb yüzlerce, binlerce metrekarelik alanı maliyetli bir yatırımla satın almak yerine katkı payı ödeyerek dilediğiniz zaman kullanabiliyorsunuz.     
Seçkin bir projedeki modern bir ofiste, otel konforunun hizmet ayrıcalığıyla verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında dinlenirken çalışmak, çalışırken dinlenmek mümkün.

Yatırım değeri artacak

Vazo Kule projesinin hemen yanında sürdürülen arkeolojik kazılarda Bizans dönemine ait hamam ve kilise kalıntılarına ulaşıldı. Kazı alanı, imara uygun olmadığı için Vazo Kule’nin önü yapılaşmayla kapanmayacak.
Yan parselde yaşama geçecek olan Yüksek İstinaf Mahkemesinin yanı sıra bölgede pek çok alışveriş merkezi, üniversite ve hastanenin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER