Dap Yapı'dan Ramazan Kampanyası

Dap Vazo Kule ve Dalga Kule'de sıfır peşinat, sıfır taksit ve 120 ay vade kolaylığı
Dap Yapı'dan Ramazan Kampanyası

Dap Yapı’nın Vazo Kule ve Dalga Kule projelerinde Ramazan ayına özel fırsat kampanyası başladı. Sıfır peşinat, sıfır taksit ve 120 ay vade kolaylığı sunulan kampanyada projeler, kira geliriyle kendini amorti ediyor.
 
Butik konut liginde faaliyet gösteren DAP Yapı’nın, Ramazan ayına özel fırsat kampanyası dikkat çekiyor. Doğru lokasyonda farklı mimari uygulama anlayışını kaliteli inşaat tekniğiyle birleştiren Vazo ve Dalga Kule projeleri, İstanbul’un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına olan yakınlığıyla önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Projeler, Fener’den başlayıp Tuzla’ya kadar devam eden Türkiye’nin en uzun sahil bandı üzerinde yer alıyor.
 
Kartal-Maltepe çekim merkezi
 
Dünya ölçeğinde projelerin üretildiği Kartal-Maltepe bölgesi, Kentsel Dönüşüm Projesiyle bambaşka bir çehre kazanıyor. Sahil şeridinde yer alacak bin yatlık Marinası, Adliye Sarayı, hizmet ve kültür alanlarının yanında nitelikli konut siteleri ile yatırımcıları kendisine çekiyor. Bölgede pek çok alışveriş merkezi, üniversite ve hastanenin yanı sıra yapımı planlanan bir fuar ve kongre merkezi bulunuyor. Geçmişte elit ve varlıklı kesimin gizli cenneti olarak anılan bölge, günümüzde de insanların yaşamak ve çalışmak için can atacağı bir cazibe merkezine dönüşüyor.
 
Yatırım değeri artacak
 
Dalga ve Vazo Kule’nin yan parselinde Tekel’e ait yerde binlerce öğrenciye eğitim imkanı sağlayacak olan İstanbul Şehir Üniversitesi kuruluyor. Kartal Adliyesi’nin Yüksek İstinaf Mahkemesi olarak yeniden yaşama geçecek olması bu alanda yoğun bir personel ve ziyaretçi trafiğini işaret ediyor. Günlük, haftalık ve aylık konaklama talebinin çoğaldığı bölgede rezidans tipi konut alanlarıyla başlayan değişim rüzgarı home office tarzı yerleşimlerle devam ediyor.
 
Projelerde, dört mevsim kullanılan açılır-kapanır yüzme havuzları, yürüyüş ve koşu parkurları ve çok amaçlı spor sahalarının yanı sıra sosyal tesisler bünyesinde fitness center, sauna, Türk Hamamı ve masaj odaları gibi keyifle değerlendirilebilecek alanlar, açık ve kapalı otoparklar bulunuyor.
 
Uluslararası ödüllü Dalga Kule
 
Dünyada ve ülkemizde ilk defa kullanılan bir mimariyle, deniz dalgasından esinlenerek tasarlanan Dalga Kule, dalgaların zeminden itibaren dikey yükselerek bulutları yakaladığı 22’şer katlı 2 kuleyi işaret ediyor. 369 üniteden oluşan projede büyüklükleri 45 ila 105 metrekare olarak değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 rezidans daireler optimum kullanım alanları sunuyor.
Uluslar arası platformda 5441 projeyle yarışan proje, 25 Eylül’de Londra’da düzenlenen European Property Awards’da High-rise Architecture (Yüksek Yapılar) kategorisinde birincilik ödülü kazandı.
 
Vazo Kule’nin bedava home office’leri ön talep topluyor
 
Dap Yapı’nın, eski Hitit vazosundan yola çıkarak tasarladığı Vazo Kule, M.Ö. 1600 yılından izler taşıyor. 2 adet rezidans ve 1 adet ofis bloğunun bulunduğu Vazo Kule, toplam 399 üniteden oluşuyor. 289 rezidansın yüzde 70 oranında satışını gerçekleştiren Dap Yapı, 99 adetlik home office bloğu için ön talep topluyor.
 
Vazo Kule’de, seçkin bir projedeki modern bir ofiste, otel konforunun hizmet ayrıcalığıyla verimli ve keyifli bir iş hayatının tam ortasında dinlenirken çalışmak, çalışırken dinlenmek mümkün.
 
Ofislerin yüzde 50’sinin ön satışı gerçekleşti
 
Projenin VIP Asistan konsepti; sekreter, yardımcı personel gibi ihtiyaçlarınızı ortadan kaldırarak, 7/24 özel asistan, back office ve concierge hizmetleri sunuyor. Gelen telefonlar, özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla, firmanızın adıyla açılıyor. Notlar ve posta alınıyor, günlük randevu akışı düzenleniyor, ziyaretçiler karşılanıyor, çay-kahve ikramı yapılıyor, ofis temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonu sağlanıyor.
 
Ofis Yönetim Sistemiyle, işletmenin ihtiyaç duyduğu lobi, asistan odası, toplantı odası, salon gibi yüzlerce metrekarelik alan, maliyetli bir yatırımla satın almak yerine gerektiğinde katkı payı ödenerek kullanılabiliyor.     
 
6.5 ila 10 yılda geri dönen akıllı yatırım
 
Bir sekreter çalıştırmanın işverene ayda 3.000.- TL’ye malolacağı hesabıyla, 6,5 ila 10 yıllık sürede kendisini amorti eden Vazo Kule home office’ler yatırımcıya ‘bedava’ya geliyor.
(3000 TL x 12 ay = 36.000.- TL’dir. 10 yılda bu rakam 360.000.- TL’ye denk gelir.       360.000 TL’ye alınan ofis, 10 yıllık sürede ‘bedava’ya gelecektir.)
 
Yüzde 50 civarında ön satışın gerçekleştiği home office blokunda, büyüklüğü 55 m2 – 100 m2 arasında değişen ofisler, istenildiği takdirde birleştirilerek daha büyük metrekarelerde çalışma alanları elde edilebiliyor.
 
Rezidansları Rotana işletecek
 
Vazo ve Dalga Kule, kullanıcılarına olduğu kadar, kendisine yatırım amaçlı sahip olanlar için de büyük bir fırsat sunuyor. “Oturmadığın dönemde kirala” modeliyle alternatif kazanç imkanı sağlıyor.
 
Bir süredir projelerini rezidans-otel konseptinde çözen Dap Yapı Vazo ve Dalga Kule’deki rezidansların işletmesini, dünyaca ünlü otelcilik şirketi Rotana’ya verdi. Afrika ve Ortadoğu bölgelerinin ‘en iyisi’ olarak tanınan şirket, 15 bin çalışanı ve 20 bin odasıyla yılda 5 milyon ziyaretçiyi ağırlıyor.
 
Haftalık, aylık ve yıllık kiralanabilen daireler bundan böyle profesyonel bir yönetim sistemiyle işletilecek. Daire sahipleri dilerlerse kendi yerlerini kiralayarak ekstra gelir elde edecekler. İki kere kazanmak isteyenler, Rotana’nın işletim sistemiyle dairelerini otel olarak kiraya verip kâr etmeye hemen başlayacak.


Paylaş:

HABERLER