Dekon Luna Fiyat ve Ödeme Planı Açıklandı.İşte detaylar...

Dekon Luna'da Bahar Kampanyası Başladı
Dekon Luna Fiyat ve Ödeme Planı Açıklandı.İşte detaylar...

Dekon İnşaat, Finans Merkezi’nin kalbinde konumladığı Dekon Luna projelesiyle farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyorDekon Luna, lansman fiyatlarıyla hem yatırım yapmak isteyenlere, hem de daha uygun fiyatlarla konforlu dairelerde oturmak isteyenlere hitap ediyor.

Dekon İnşaat, Finans Merkezi’ne yürüme mesafesindeki Dekon Luna projesiyle, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap ediyor. Dekon İnşaat’ın 2019 yılında teslim edilecek projesi Dekon Luna, Ataşehir Finans Merkezi Bölgesi’nde gerek yatırım, gerekse oturum için konut arayanları bekliyor.  

Yatırım dünyasının kalbinde her daim kazananlardan olun.

Şehrin yükselen yıldızı, Türkiye için çok önemli bir değer olan Uluslararası İstanbul Finans Merkezi, şuan İstanbul’un en hızlı yükselen yatırım değerine sahip bölgesi. Bu yatırım dünyasının kalbinde yer almak, her daim kazananlardan olmak demek! Hem yatırım hem yaşam için büyük fırsatlarla dolu yepyeni bir dünya.

Kendine yepyeni ulaşım aksları yaratan Doğu Ataşehir ile Ümraniye sınırında Tem’e cepheli İstanbul Finans Merkezi, Ataşehir’e yürüme mesafesinde, tüm toplu taşıma araçları önünde...

Ümraniye Göztepe raylı sistem hattı ve metrolarla bağlantılı ve Avrasya Tüneli’ne 22 dk mesafede.

Ulaşım alternatifleriyle İstanbul Finans Merkezi’nde yaşamak sadece lokasyon değil, zaman avantajı da sağlıyor.

Eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel birimlerden, alışveriş merkezlerine, spor alanlarından ulaşım ağlarına her şeyin iç içe olduğu bir yaşam seçin.

Çocuğunuzu yürüyerek okula bırakıp, işinize geçtiğiniz, öğle molalarında arkadaşlarınızla buluşup birbirinden keyifli cafelerde yemek yiyebildiğiniz, çıkışta spor salonunuzda antrenman yapıp, akşam ailecek bir tiyatro izleyebildiğiniz bir yaşam... Her birine yürüyerek dakikalar içinde ulaşabildiğiniz....  Kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

İstanbul Finans Merkezi’nde yaşarsanız bunların hepsini ve daha fazlasını yapmak elinizde...

Bölge her geçen gün gelişip, daha çağdaş bir yaşama kavuşurken, gelişen bir bölgede fırsatlarla dolu yepyeni bir projeden yerinizi ayırmak geleceğe yönelik size muhteşem bir yatırım avantajı sağlayacak.
Kaçırılmayacak Yatırım Fırsatı!

İstanbul Finans Merkezi’nin yanında, tek blok olarak yükselecek olan Dekon İnşaat’ın yeni projesi Dekon Luna, zemin + 14 kat ve 90 daireden oluşuyor. Açık havuz, kapalı otopark ve bir rezidansın gerektirdiği tüm konforu sunan projede, balkonlu daire opsiyonu da bulunuyor. 1+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunan Dekon Luna’ da, daire büyüklükleri 52 ile 119 metrekare arasında değişiyor. Dekon Luna’da, Bahar Kampanyasına özel, Vadeli alımlarda liste fiyatından %10 indirim yapılıyor. Ayrıca 36 Ay 0 Faiz imkanı da sunuluyor. Dekon Luna’da peşin alımda ise liste fiyatından yapılan %10 indirime ek %10 indirim daha yapılıyor. Peşin ödeme seçeneğinde 1+1 dairelerin fiyatları 249.000 TL’den başlıyor.

Proje, gerek dış cephesinin özgünlüğü, gerek standartların üzerindeki kaliteli iç mimarisiyle şehrin aydınlık yüzünü temsil ediyor. Şehir yaşamını sevenlerin ama hayatını sadeleştirmek isteyenlerin çok beğeneceği rafine, minimal ve çağdaş bir mimari proje örneği Dekon Luna

Ödeme planlarından faydalanmak ve detaylı bilgi almak için arayın…

Tel: 0216 364 00 12-13


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48