Delmar Elit Grand Palas'ta 161 bin TL'ye 30 ay sıfır faizle!

1+0 ve 1+1 dairelerden meydana gelen Delmar Elit Grand Palas projesinde yüzde 30 peşinatla 30 ay sıfır faizle vade imkanı devam ediyor
Delmar Elit Grand Palas'ta 161 bin TL'ye 30 ay sıfır faizle!

9 katlı tek bloktan meydana gelen Elit Grand Palas projesinde 532 konut yer alıyor. 55 bin metrekarelik alana kurulan Elit Grand Palas bir saray gibi tasarlandı. Projede 2+1 daireler isteğe göre oluşturulabiliyor. Elit Grand Palas, Pendik Kurtköy lokasyonunda yükseliyor.
 
“Türkiye’nin en görkemli konut projesi” olarak lanse edilen Elit Grand Palas projesi Delmar Yapı imzası taşıyor. Elit Grand Palas’ta 4 bin metrekare iç avlu bahçesine geçişi sağlayan geniş kemerli kapılar yer alıyor. 2014 yılının Nisan ayında konut teslimleri yapılacak olan Elitgrand Palas projesinde alanları 45 metrekare ile 92 metrekare arasında değişen stüdyoların minimum fiyatı 161 bin TL, maksimum fiyatı ise 307 bin TL olarak belirlendi. 65 ila 100 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatları 234 bin liradan başlıyor, 317 bin liraya kadar yükseliyor. Projede 30 ay vade farksız taksit yapılıyor. Peşinat olarak konut bedelinin yüzde 30'u ödeniyor.
 
Sabiha Gökçen Havalimanı'nın tam karşısında yükselen Elit Grand Palas projesi Selçuklu döneminden günümüze kadar gelen klasik Türk mimarisinin görkemli eserlerinden ilham alınarak tasarlandı. Elit Grand Palas'ta; vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi rezidans hizmetlerinin yanı sıra, kişiye özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulacağı Elit Asistant servisi bulunuyor. Elit Asistant servisiyle, ev temizliğinden çocuk bakımına, kuru temizlemeden kişisel güvenliğe kadar değişen exclusive rezidans hizmetleri, uçak - otobüs bileti rezervasyonları gibi kişisel ulaştırma hizmetleri, doğum günü, parti, evlilik yıl dönümü gibi organizasyon hizmetleri ve kişiye özel daha birçok özel hizmet sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05