Delmar Yapı Elit Grand Palas fiyatlar

Yüzde 1 KDV avantajıyla ve 48 aya kadar yüzde 0 faiz farkıyla daire sahibi olabilirsiniz.
Delmar Yapı Elit Grand Palas fiyatlar
Elit Grand Palas fiyat bilgisine göre stüdyo dairelerin fiyatları 185 bin liradan başlıyor. Anadolu yakası Kurtköy'de yükselen Elit Grand Palas 130 milyon yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor... Projede yüzde 1 KDV avantajıyla ve 48 aya kadar yüzde 0 faiz farkıyla daire sahibi olabilirsiniz.
 
İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kurtköy'de yükselen Elit Grand Palas projesi tek bloktan meydana geliyor. Elit Grand Palas fiyat bilgisine göre stüdyo dairelerin fiyatları 185 bin liradan başlıyor. 
 
10 bin 680 metrekare arsa alanına sahip olan Kurtköy Elit Grand Palas projesi Delmar Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Toplamda 532 konutun yer aldığı projede konut tipleri stüdyo ve 1 oda 1 salon olarak tasarlandı.
 
Delmar Yapı tarafından İstanbul Kurtköy'de hayata geçirilen Elit Grand Palas Konut projesi, modern ve klasik mimarinin günümüze harmanlanmasıyla yükseliyor. Selçuklu-Osmanlı mimarisi ile günümüz Yapı tasarımlarının izlerini taşıyan Konut projesi, Fuar ve kongre merkezi, Havacılık Bakım Onarım Merkezi'nin yakınında yer alıyor. Proje aynı zamanda Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Koç Lisesi, Küçük Prens İlk öğretim Okulu, Coşkun Koleji, Bilfen Anaokulu, Irmak Okulları Yuvası ve yakın gelecekte açılacak İstanbul Ticaret Üniversitesi, Alarko Üniversitesi, Şişli Terakki ve Fenerbahçe Kolejleri'ne yakın bir konumda bulunuyor.
 
Elit Grant Palaskonut projesinin yakınında Viaport Outlet Center bulunuyor. Ulaşım imkanını da giderek arttığı Kurtköy'de bulunan proje, TEM Otoyolu ve E-5 Karayolu ile sahil yoluna yakın bir konumda bulunuyor. Yaklaşık 600 yat kapasitesiyle Ataköy ve Kalamış'tan sonra İstanbul'un üçüncü büyük marinası olacak Pendik MarinTurk, projeye yakın bir yerde yer alıyor.
  
Elit Grand Palas, iç avlulu bir şekilde planlandı. Bu planla Anadolu Büyük Selçuklu dönemi kervansaray plan tipolojisinin öğelerini taşıyan proje, 55 bin metrekare inşaat alanına sahip. Üç kat bodrum üzerine yüksek tavanlı 8 kat olarak inşa edilen projedeki Yapı, 34 metre yüksekliğinde. Giriş bölümü ise büyük bir taç kapı olarak düzenleniyor.
 
Çatısında 30 metre uzunluğunda 12 metre eninde geniş tonozlu kubbesi bulunan Elit Grand Palas projesinde 500 metrekare alana sahip 7 metrelik yüksek tavanlı hem giriş hem de buluşma mekanı bulunuyor. Bu mekanda 4 bin metrekare iç avlu bahçesine geçişi sağlayan geniş kemerli kapılar yer alıyor.
 
Elit Grand Palaskonut projesinde bulunan geniş saydam alanlar, güneş ışığından daha fazla yararlanma imkanı sağlıyor. Projede standart sosyal yaşam alanlarının haricinde sağlık kulübü, rekreasyon ve spor alanları, restoranlar, 625 araçlık kapalı otopark bulunuyor.
 
Elit Grand Palas konut projesi, akıllı bina teknolojisiyle tasarlanıyor. Bu teknoloji sayesinde ısıtma ve havalandırma sistemiyle birlikte aydınlatma otomasyonlarında da enerji tasarrufu sağlanıyor.
 
Projede havalandırmalı, güvenlik alarmlı, ses bağlantılı, deprem sensorlu olmak üzere otopark katları ile bağlantılı 4 adet geniş kapasiteli asansör ve merkezi jeneratör bulunuyor. Elit Grand Palas projesinde her daireye özel kapalı otopark, arttırılmış güvenlikli otopark geçişi, Vale Parking kolaylığı bulunuyor. Projede lobi hizmeti, Elit Asistant ile uzaktan organize edilebilen temizlik, alışveriş ve benzeri destek hizmetleri, fitness merkezi, spor programları, acil sağlık müdahale desteği, deluxe lounge ve kat bahçeleri mevcut.

Paylaş:

HABERLER