Deluxia Ataşehir’de 193 bin'den başlayan fiyatlar

Las Vegas’ın görkemini ve yaşam kalitesini İstanbul Finans Merkezi’ne taşıyan Deluxia Palace ve Suites projesinden teslim tarihi yaklaşırken, dairelerin yüzde 85’i satıldı.
Deluxia Ataşehir’de 193 bin'den başlayan fiyatlar

İstanbul Finans Merkezi’nin son arsasında yükselen ve yatırım amaçlı projelerden biri olarak ön plana çıkan Deluxia’da çok az sayıda kalan 2+1 tipi dairelerin avantajlı fiyatlarla satışı devam ediyor.

Yatırımcılarına her dönem kazandırma ilkesi ile yola çıktıklarını aktaran Teknik Yapı Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, şerefiyesi yüksek olan 2+1 tipi dairelerin hem yaşam amaçlı hem de homeoficce olarak kullanılmaya uygun olduğunu kaydetti. Finans merkezinin kurulmasına yönelik çalışmaların hız kazanmasıyla birlikte Deluxia’da tekrar hareketlenme yaşandığına işaret eden Durbakayım, bu kapsamda prim açısından henüz bakir olan 2+1 dairelerin ilgi gördüğünü vurguladı.  

İyi bir yatırım aracı

“Deluxia’da yer alan dairelerin normal dairelere göre daha çabuk kiralanabilmeleri, bulunduğu lokasyona göre yüksek prim potansiyeli taşımaları nedeniyle iyi bir yatırım aracı olduğunu söylemek mümkün” diyen Umut Durbakayım, rezidans dairelerin içinde standart olarak yer alan ankastre ürünler, klimalar, ile çok kolay ve yüksek rakamlarla kiralanabildiğini ifade etti. Durbakayım, Deluxia Ataşehir’deki dairelerin sadece oturmak ve yaşamak için değil, homeoffice amaçlı olarak da tercih edilmesine uygun teknik altyapıya da sahip olduğunu ve kira geliri sağlaması açısından avantaj sağladığını sözlerine ekledi.

Deluxia’nın özel yaşantılarına ödün vermeyen hizmetleri de sunduğuna değinen Durbakayım, “Deluxia’da verilen hizmetler, iş dönüşlerinde kendilerine vakit ayırma fırsatı sunduğu için tek yaşayan gençler ve çocuksuz çiftlerin de ilgisini çekiyor. Diğer taraftan özellikle İstanbul dışındaki varlıklı aileler, okumak için İstanbul’a gönderdikleri çocuklarının rahat bir yaşam alması için daire almayı tercih ediyorlar. Bu kesimin daire tercihlerin de ise iki unsur önemli rol oynuyor; güvenlik ve hizmet. Sadece eğitime odaklanmasını istedikleri çocuklarının çamaşır, yemek, temizlik, ütü gibi işlerini yapacak hizmetin verildiği rezidanslar son zamanlarda bu gibi ailelerin tercihi olmaya başladı” bilgisini verdi.

Deluxia Palace ve Deluxia Suites projelerinde yüzde 7, yüzde 25 ve yüzde 55 peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Yüzde 7 ve yüzde 25 peşinatlı satışlarda 6’şar ay vadeden oluşan ve toplam 12 aya uzanan iki ara ödeme seçeneği sunuluyor. Kredili satışlardaki faiz oranı ise vadeye göre yüzde 1.12 ile yüzde 1.22 arasında değişiyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05