Deluxia Dragos'ta Peşinatsız Faizsiz Konut

Teknik Yapı'nın Maltepe Dragos kıyılarında hayata geçirdiği Deluxia Dragos projesinde bahar kampanyası kapsamında peşinatsız, faizsiz cazip ödeme koşulları ile konut sahibi olmak mümkün..
Deluxia Dragos'ta Peşinatsız Faizsiz Konut

Ataşehir’deki Deluxia Projesi’nin konfor ve kalitesini Maltepe Dragos kıyılarına taşıyan 500 dairelik Deluxia Dragos projesinde ‘Bahar Fırsatı’ kampanyası başladı. Teknik Yapı, mevcut projelerinin hepsinde müşteriye özel gerçekleştirdiği kampanya kapsamında kredi faiz oranını yüzde sıfıra indirirken, peşinatı da sıfır olarak belirledi. Ayrıca kampanya dahilinde Teknik Yapı’nın finanse ettiği kısım dahilinde sıfır faiz ve sıfır peşinat kullanmak isteyenler ilk ödemeyi 12 ay sonra yapma olanağına da sahip oluyor.
 
Dünyanın en büyük adliye binasına hazırlık yapan ve Kadıköy Kartal metro hattının açılışı için gün sayan Maltepe’de E5 karayolu ile Marmara Denizi arasında kalan bölgede yükselen Deluxia Dragos projesinde,  peşinat miktarını hem yüzde 0’a düşürdü hem de faizi oranını sıfıra çekti. Kampanyadaki sıfır faiz olanağı, değişen taksit tutarına göre 48 ay vadeye kadar uzanıyor.
 
Kampanyanın sunduğu diğer avantajlar arasında 148,500 liradan başlayan daire fiyatları,  1.019 liradan başlayan taksit ödeme seçeneği, tüm vadelerde yüzde 1’in altında kalan faiz oranları gibi birbirinden cazip fırsatlar da yer alıyor.
 
‘Bahar Fırsatı’ kampanyası, farklı peşinat veya vade seçeneği tercih edenlerin ödeyeceği faiz oranını da piyasadaki en uygun seviyeye çekerek yüzde 0,28 ile yüzde 0,91 arasında sınırlıyor.
 
Bahar Kampanyası, 148.500 liradan başlayan stüdyo, 201.300 liradan başlayan 1+1 tipi, 329.600 liradan başlayan 2+1 tipi ve 472.600 liradan başlayan 3+1 tipi daireleri kapsıyor.
 
Deniz manzarasını sıfır maliyetle sunuyor
 
Dairelerin yüzde 50’sinden fazlasında kat bahçesi veya balkon bulunduğuna işaret eden Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, “Marmara Denizi’nin keyfini çıkarmak isteyenlere mevcut en iyi fırsatı yaratmak istedik. Teknik Yapı’nın kendi finansal gücünü ortaya koyarak yüzde 25 peşinat zorunluluğunu sıfır maliyetle müşteri adına biz yüklendik. Çünkü Deluxia Dragos, gün geçtikçe değer kazanan Kartal’da yatırım yapmak isteyenler için iyi bir fırsat ve müşterilerimizin bu fırsatı kaçırmasını istemedik! Şeklinde açıklama yaptı.
 
Üç cephesinden deniz manzarasına sahip olan Deluxia Dragos’ta ağırlıkta 1+1 olmak üzere stüdyo’dan 3+1 tipi daireye kadar farklı seçenekler yer alıyor. Fitness Center, Step, aerobik, plates merkezi, Türk hamamı, sauna,  steamroom, masaj odaları, çocuk kulübü, TV odası, kütüphane, toplantı odası, dinlenme odaları, site lokalinin bina içinde projelendirilirken, bina dışında ise açık yüzme havuzu, yarım saha basketbol sahası, çocuk parkı, yürüyüş ve koşu parkuru yer alacak. Homeoffice konseptinde inşa edilen proje Kasım 2013’de teslim edilmeye başlanacak.


Paylaş:

HABERLER