Demir Romance fiyat listesi

Beylikdüzü Demir Romance'ta fiyatlar 155 bin liradan başlıyor, projedeki konutların Aralık 2015'te teslim edilmesi planlanıyor
Demir Romance fiyat listesi

 

İstanbul'un yükselen bölgesi Beylikdüzü'nde Demir Romance'ta 905 konut, 60 ticari ünite yer alıyor. 35 dönüm alan üzerinde 8 blok haline hayata geçirilen Demir Romance 'ta  905 konut ve 60 adet ticari ünite yer alıyor.
 
Beylikdüzü Demir Evleri'nde fiyatlar şöyle;
1+1 konutlar 155 bin lira ile 210 bin lira arasında,
2+1 konutlar 275 bin 632 lira ile 352 bin lira arasında, 
3+1 konutlar 346 bin lira ile 499 bin lira arasında,
3,5+1 konutlar ise 529 bin lira ile 548 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede anahtar teslimler 2015 yılı içerisinde gerçekleşecek.
 
Yeri: İstanbul - Beylikdüzü
 
Konumu: Beylikdüzü Merkez
 
Başlangıç Tarihi: 2012
 
Bitiş Tarihi: 2015
 
Konut Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1, 3.5+1, 4.5+1 Residence Daireler ve 3.5+1, 4.5+1, 5.5+2, 26 adet Villa
 
Toplam Konut Sayısı: Çeşitli büyüklüklerde ve özellikte 8 blokta toplam 962 konut bulunuyor.
 
Toplam Ticari Alan Sayısı: 61 adet dükkân ve bir kreş bulunuyor.
 
Projenin Parsel Alanı:  35.000 m²
 
Projenin Sosyal Tesis Alanı: 5.141 m²
 
Projenin Toplam Yeşil Alan: 22.000 m²
 
İnşaat Alanı: 170.000 m²
 
Projenin Genel Özellikleri:
 
Beylikdüzü'nün en merkezi bölgesinde inşa edilen Demir Romance, Bizimkent ve metrobüs durağının yanında, E-5 Karayoluna cephe bir lokasyonda konumlanıyor.
 
Projenin sosyal kulubü olan Romance Club içinde;  açık ve kapalı havuz, iki adet tenis kortu, bir basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi (hamam, sauna, şok duş, buhar odası), fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti, bilardo salonları, terzi, kuru temizleme, bay-bayan güzellik merkezi, anfi tiyatro, sinevizyon ve oyun odaları (Playstation) yer alıyor. Çocukların da unutulmadığı projede; çocuk havuzu,  çocuk parkı, oyun alanları, okul servisi bekleme salonu ve bir de kreş bulunuyor.
 
Demir Romance sakinleri, İstanbul'un en büyük sorunlarından biri olan yeşile duyulan özlemlerini giderecek ve doğa ile iç içe yaşadıklarını hissedecekler. Yeşil alana 20 bin metrekare alanın ayrıldığı Demir Romance'in eşsiz peyzaj mimarisi, havuzların üzerindeki dekoratif köprüler, şelaleler ve yürüyüş parkurları projeye ayrı bir estetik katıyor. Dört bir yanı ağaçlar ve birbirinden güzel çiçeklerle yeşile bürünecek Demir Romance'te yaz tatili çok daha uzun sürecek. Çünkü projede yer alan güneşlenme terasları ve localar her daim evde tatil konforu yaşatacak.
 
Projede; toplantı odaları ve yine toplantı ya da doğum partileri, kutlamalar, etkinlikler düzenlenebilecek lounge alanları da yer alıyor.
 
Konsepti ile Beylikdüzü'nde lüksün tanımını değiştirecek ve merkezi konumu ile hayatı ciddi anlamda kolaylaştıracak Demir Romance bölgeye de büyük değer katacak.
 
Demir İnşaat, hem oturum hem de yatırım için çok sayıda avantaja sahip olan Demir Romance için ön talep sürecini başlattı. Şu an ön talep süresine özel olarak metrekaresi 2 bin 200 TL'den başlayan fiyatların geçerliği olduğu Demir Romance'te, resmi satışların Eylül ayında yapılacak lansmanla birlikte başlaması planlanıyor.

Paylaş:

HABERLER