Derinin En şık Hali Akasya AVM'de

Akasya AVM'de Matraş 14. Mağazasını Açtı
Derinin En şık Hali Akasya AVM'de

Deride kalite ve ustalığın imzası Matraş, 14. mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açtı. Birbirinden şık ayakkabı, çanta, ceket ve aksesuarları moda severlerle buluşturan Matraş’ın yeni mağazasının açılışı büyük bir ilgiyle karşılandı. Üstelik Matraş’ta birçok üründe yüzde 70’e varan sezon sonu indirimi devam ediyor.

Deride kalite ve ustalığın imzası olan Matraş, Türkiye’deki mağaza sayısını artırmaya hızla devam ediyor. 14. mağazasını Akasya Acıbadem AVM’de açan Matraş’ın yeni mağazası ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Birbirinden şık ayakkabı, çanta, ceket, cüzdan, kemer ve hediyelik eşyaların ziyaretçilerle buluştuğu mağazanın açılışı moda severler tarafından ilgiyle karşılandı.

Derinin en şık hali Matraş en yeni ve en çok ilgi gören tasarımlarını bu mağazada sergiliyor. Üstelik tüm Matraş mağazalarında yüzde 70’e varan sezon sonu indirimi devam ediyor.

Matraş’ın büyüleyici ürünleri, zarif tasarımları ve şık ve kullanışlı modelleri Akasya Acıbadem AVM’nin içindeki yeni mağazasında sizleri bekliyor. Matraş ile zevkli bir gardırobun ayrılmaz parçası sayılan deri tasarımlara siz de sahip olun.


Paylaş:

HABERLER