Didim Eşin Royal Villaları Temmuz teslim 150 bin Euro'ya

Didim Akbük'te hayata geçirilen Eşin Royal Villaları projesinde 15 Temmuz 2012'de konut teslimleri yapılacak. Projede villalar 150 bin Euro'ya satılıyor
Didim Eşin Royal Villaları Temmuz teslim 150 bin Euro'ya

Eşin Group tarafından yapılan Eşin Royal Villaları, Didim Akbük'te 1.200 metrekare alana kuruluyor. 4 adet villanın bulunduğu Eşin Royal Villaları projesinde evler 5+1 tipinde ve 200 metrekare büyüklüğe sahip. Projenin satılabilir alanı ise 800 metrekare olarak belirlendi. Deniz ve doğa manzarasına sahio olan Eşin Royal Villaları'nda yıllık olarak 1.500 TL aidat ödeniyor.
 
Eşin Royal Villaları'nda metrekare birim fiyatı 750 Euro olarak belirlendi. 5+1 villalar ise 150 bin Euro'ya satışa sunuluyor. Villalar için peşin ödeme yapılıyor. Site içerisinde bir adet ortak kullanımlı yüzme havuzu bulunuyor. Ayrıca her villanın kendisine ait 200 metrekare bahçe alanı mevcut durumda. Projede güvenlik görevlileriyle güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı yaratılacak. İlköğretim okullarına ve liselere 1 ila 3 kilometre mesafede bulunan Eşin Royal Villaları projesi Didim Devlet Hastanesi'ne 15 kilometre uzaklıkta yükseliyor.
 
Didim Eşin Royal Villaları, alışveriş merkezine ve ana yollarına 300 metre mesafede bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER