Divan Residence at G Plus sakinlerine ayrıcalıklı yaşam

Güneşli’de Mar Yapı tarafından inşa edilen Divan Residence at G Plus, sakinlerine sunduğu ayrıcalıklı yaşam tarzını, bu kez yenilikçi spor tesisi Boost ile tüm bölgenin de hizmetine sunuyor. Hem de yüzde 40 indirimle!
Divan Residence at G Plus sakinlerine ayrıcalıklı yaşam

 

BOOST’a hemen üye olun, anında yüzde 40 indirimden yararlanın!
 
Güneşli’de merkezi bir konumda yer alan ve sunduğu modern yaşam konseptiyle çevresine değer katan Divan Residence at G Plus, bu kez de yenilikçi, modern ve vizyoner tarzını Ağustos ayında açılması planlanan Boost spor kompleksiyle ortaya koyuyor. Deneyimli eğitmenlerin görev aldığı Boost, açılışa özel yıllık sınırsız kullanım üyeliğini yüzde 40 indirimle sunarak, büyük bir fırsat yaratıyor. Sadece ilk üye olanlara özel yapılan bu indirim, spor salonunun pek çok hizmetini ek ücret ödemeden kullanım imkânı tanıyor.
 
2700 metrekare alanda, yükü absorbe eden koşu bantlarından, açılarıyla kullanım kolaylığı sağlayan kuvvet ekipmanlarına kadar en son teknoloji ürünü spor aletleriyle donatılmış olan Boost’ta kardiyo, vücut geliştirme, pilates, yoga gibi temel dersler de veriliyor. Değişiklikten hoşlananlar içinse modern bir cycling stüdyosu, trambolinle yapılan power jump, gymstick gibi çeşitli dersler de sunuluyor. Ayrıca yeni fitness trendi CrossFit için özel bir alan ve ekipmanlar bulunuyor. Divan Residence ve Divan Otel’in bulunduğu bloğun altında yer alan ve tamamen kullanıcı konforu ön planda tutularak oluşturulan Boost, kısa bir süre için yıllık üyeliklerde yüzde 40 indirim avantajıyla sunuluyor.
 
Boost içinde 400 metrekare bir alanda yer alan SPA bölümünde ise aromatik yağlarla yapılan masajların yanı sıra kullanıcılar, cilt bakımı, solaryum gibi hizmetlerden de indirimli olarak yararlanabilecek.                                     
 
www.boost.com.tr
 

Paylaş:

HABERLER