Diyarbakır Silvan Konakları'nda 120 Bin Liradan

Barış Yapı tarafından Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde inşa Edilen Silvan Konakları projesinde yer alan 216 daire ve 9 işyeri satışa sunuldu..
Diyarbakır Silvan Konakları'nda 120 Bin Liradan

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde Barış Yapı Anonim Şirketi tarafından inşa edilen Silvan Konakları projesinde yer alan 216 daire ve 9 işyerinin satışına başlandı.
 
Yaz, kış kullanılabilen yüzme havuzu, gezi alanları, hamam, sauna, fitness center, servis bekleme odası ve çocuk oyun alanının da yer aldığı 'Silvan Konakları'nda 3+1 daireler 120 bin liradan, 4+1 daireler ise 175 bin liradan satışa sunuldu.
 
Silvan'ın en gözde yerleşim yerlerinden biri olan Kale Mahallesi Diyarbakır Caddesi üzerinde 10 bin metrekarelik alan üzerine inşa edilen projenin yapımına nisan ayında başlandığı ve 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlanacağı açıklandı.
 
Barış Yapı Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar İnatçı, yaklaşık bir ay önce başladıkları projeye yoğun bir çalışma temposuyla devam edildiğini söyledi. İnatçı, "Birinci katlarımız tamamlanmış olup, ikinci katlarımıza başlamış bulunmaktayız. Silvan Konakları projemiz tamamlandığında Silvan'ın görselliğine büyük bir katkı sunacağız. 120 bin liralık dairelerin yer belirlemesi için 10 bin lira alınırken, 175 bin liradan satılan daireler için ise 15 bin lira alıyoruz. Ayrıca ara ödeme almadan kalanını anahtar tesliminde ya nakit ya da banka kredisi ile daireleri sahiplerine teslim ediyoruz" dedi.


Paylaş:

HABERLER