Double Park Residence'ta Metrekaresi 3000 TL

Bağcılar Mahmutbey kavşağında yükselmeye başlayan DOUBLE PARK RESIDENCE, hayattan keyif almayı bilenleri yepyeni bir yaşam anlayışı ile tanıştırmaya hazırlanıyor.
Double Park Residence'ta Metrekaresi 3000 TL

KELEŞOĞLU İNŞAAT ve NANDA YAPI işbirliğiyle Bağcılar Mahmutbey Kavşağı'nda yükselen DOUBLE PARK RESIDENCE, DOLU DOLU bir yaşam sunuyor.

Metrekaresi yaklaşık 3 bin TL civarı olan Double Park Residence projesinde satışlar başladı ve şimdiden 35 daire satıldı.

2014'ün ortalarında tamamlanacak olan DOUBLE PARK, ulaşım yollarının kavşak noktasında; konforlu, güvenli, pratik, eğlenceli ve bir o kadar da huzurlu bir hayat isteyenlerin tercihi olacak. DOUBLE PARK aynı zamanda karlı bir yatırım isteyenler için de çok ideal bir seçenek.

AYRICALIKLI BİR YAŞAM KALİTESİ

184 daire ve 15 mağazadan oluşan DOUBLE PARK'ta; Kusursuz residence hizmeti, açık/kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, masaj odası, çocuk kulübü ve oyun odaları, 24 saat güvenlik, gibi yaşam kalitenizi en üst seviyeye çıkartacak hizmet ve donanımlar bulunuyor.

ŞEHRİN KALBİNDE OLMAK BÖYLE BİR ŞEY

DOUBLE PARK, büyük bir dönüşüm yaşayan Bağcılar'ın en avantajlı lokasyonunda yer alıyor. Basın Express yolu üzerinde, Atatürk Havaalanı'na 5 dk. uzaklıkta ve Kemerburgaz Üniversitesi'nin (eski Altınbaş Holding binası) hemen karşısında yükseliyor.

SİZ NASIL İSTERSENİZ...

DOUBLE PARK RESIDENCE'ta yaşam alanları çok seçenkli...1+0, 1+1, 2+1, 3+1 yaşam alanı tercihleri ile hayalinizde sımsıcak yuvaya kavuşabilir, bütçenize göre karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

İŞİNİZİ KEYFE DÖNÜŞTÜRÜN

Genç profesyoneller, home-ofis isteyenler DOUBLE PARK'ı çok sevecekler. Çünkü 1+0 seçeneğinin yanı sıra tam 4 farklı 1+1 seçeneği bulunuyor. 45 m2 ile 152 m2 arasında değişen modern yaşam alanlarını isterseniz iş hayatınıza dahil edebilir, isterseniz misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

DOUBLE PARK RESIDENCE TEKNİK ÖZELLİKLER
* 29.360 m2 toplam inşaat alanı
* Toplam 184 daire ( 24 adet 1+0, 112 adet 1+1, 44 adet 2+1, 4 adet 3+1 )
* 15 Mağaza
* Residence Hizmeti
* Açık/Kapalı Yüzme Havuzu
* Fitness Center
* Sauna- Masaj Odası
* Çocuk Kulübü ve Oyun Odaları
* Lobby ve Concierge Hizmeti
* Her Daireye Kapalı Otopark
* Depreme Dayanıklı Radial Sistem
* 24 Saat Güvenlik
* Klima Devre Tesisatı
* Kablosuz İnternet
* Kablolu TV
* Ortak Uydu Anten
* Rekreasyon Alanı


Paylaş:

HABERLER