Dumankaya Adres 3'te Daire Teslimleri Başladı

Anadolu Yakasının hızla gelişmekte olan Tuzla - Aydınlı bölgesinde yer alan Dumankaya Adres projesinin 3.etabında konut teslimleri başladı.
Dumankaya Adres 3'te Daire Teslimleri Başladı

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği ve gördüğü yoğun talep nedeniyle 3.etabını da hayata geçirdiği Dumankaya Adres projesinde daire teslimleri 28 Kasım 2011 tarihi itibariyle başladı. Ağustos 2011’de 1 ve 2. etapta daire teslimlerinin tamamlandığı projede 3.etap kapsamında 2 Aralık 2011 tarihine kadar 148 konut sahipleri ile buluşacak.

Dumankaya Adres 3 daire teslimleri hakkında görüş bildiren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya; “Dumankaya olarak her yıl birçok yeni projeye başlarken mevcut projelerimizin de teslimleri için yoğun bir enerji harcıyoruz. Lansmanını gerçekleştirdiğimiz ilk günden itibaren yoğun ilgili gören Adres projemizde 148 daire ile 3. etabımızı da ekleyerek 708 daireye ulaştık. Bizler her yıl bulunduğu bölgeye değer katacak, sahip olduğu özellikleri ile kısa sürede prim yapan yeni proje geliştirirken mevcut projelerimizin zamanında eksiksiz tamamlanması için yoğun çaba harcıyoruz. 2011 yılı kapsamında bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz Flex Ataşehir’de 90, Dumankaya Vizyon’da 350 ve Adres 1-2’nin ardından Adres 3 ile 708 daire teslimi gerçekleştirdik. Bir yandan daire teslimlerimizi sürdürürken, yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz” dedi.

Daire teslimleri sırasında Dumankaya müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Güneş teslimlerle ilgili olarak “Daire teslimlerine hızla başladığımız 2011 yılı kapsamında Flex Ataşehir, Dumankaya Vizyon ve Dumankaya Adres 1-2 ile başladığımız proje teslimlerimizi Adres 3 projemiz ile sürdürmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Dumankaya İnşaat olarak bizler müşterilerimize sadece konut değil aynı zamanda yaşamlarından keyif almalarını sağlayacak, içinde huzurla oturacakları yaşam alanları vaat ediyoruz. Bu nedenle teslimler esnasında Dumankaya Pusula olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her konuda onlara destek olmaya ve ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz. Teslim öncesi verdiğimiz hizmetlerin, teslim sonrasında vereceğimiz hizmetlerin bir göstergesi olduğuna inanıyor ve daire teslimlerimizi müşterilerimizin keyif alacağı etkinlikler düzenleyerek gerçekleştiriyoruz” dedi.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05