Dumankaya Adres Teslimleri Tamamlandı!

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat’ın Tuzla-Aydınlı bölgesinde gerçekleştirdiği Dumankaya Adres projesinde daire teslimleri 26 Ağustos 2011 tarihi itibariyle tamamlandı.
Dumankaya Adres Teslimleri Tamamlandı!

Satışa çıkmasının ardından büyük ilgi gören ve gelen talepler doğrultusunda 3.etabı başlayan proje kapsamında yer alan Adres 1 ve 2. etapta ki 560 konut sahipleri ile buluştu.

Daire teslimleri sırasında Dumankaya müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışan Dumankaya Pusula Müşteri Hizmetleri Direktörü Berrin Löker teslimlerle ilgili olarak “Daire teslimlerine hızla başladığımız 2011 yılı kapsamında Dumankaya Adres 1-2  projemizin de teslimlerini gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Teslimler esnasında Dumankaya Pusula olarak müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her konuda onlara destek olup, ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştık. Çünkü, Dumankaya İnşaat olarak bizler müşterilerimize sadece konut değil aynı zamanda yaşamlarından keyif almalarını sağlayacak, içinde huzurla oturacakları yaşam alanları vaat ediyoruz. Dolayısıyla A’dan Z’ye tüm çalışmalarımıza titizlikle yaklaşıyor, teslim öncesi verdiğimiz hizmetlerin, teslim sonrasında vereceğimiz hizmetlerin bir göstergesi olduğuna inanıyor ve daire teslimlerimizi müşterilerimizin keyif alacağı etkinlikler düzenleyerek gerçekleştiriyoruz” dedi.
 
Dumankaya, Dumankaya Pusula kapsamında konut satışından teslime ve teslim sonrasına kadar ki tüm süreçte müşterilerine daha önce hiç yaşamadıkları farklı ve gelişmiş bir hizmet anlayışı sunuyor. Dumankaya Pusula ile birlikte daire sahipleri, satıştan teslimata, tapudan satış sonrası hizmetlere, ev kiralamadan döşemeye, yaşama alanlarındaki ortak sorumluluklardan bireysel yükümlülüklere, vergi ödemelerinden lobi hizmetlerine kadar danışabileceği büyük bir enformasyon ağı hizmetine sahip oluyor.

Paylaş:

HABERLER