Dumankaya Flex Kurtköy'de Yüzde 10 İndirim

Dumankaya İnşaat, gayrimenkul sektöründeki başarılı projelerine yenilerini ekleyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Flex Kurtköy’de fiyatlar 119 bin liradan başlıyor
Dumankaya Flex Kurtköy'de Yüzde 10 İndirim

Dumankaya İnşaat, Gayrimenkul sektöründeki başarılı projelerine yenilerini ekleyerek dikkatleri üzerine çekiyor. Son olarak Dumankaya Garanti Modeli sistemini tanıtan Dumankaya İnşaat, Kurtköy'ün en dikkat çeken projesi Flex'le de başarı merdivenlerini hızla tırmanıyor.

Dumankaya Flex Kurtköy'de liste fiyatı 119 bin liradan başlangıç gösteriyor. Projede fiyatlar daire büyüklüğüne ve özelliğine göre değişiklik gösterebiliyor. Yüzde 10 indirim fırsatının da sunulduğu projede sıfır peşinat ve sıfır faizli ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Dumankaya Flex Kurtköy; 2 ayrı kütlede 5 bloktan meydana geliyor. 376 home ofisin yer aldığı proje stüdyo, 1+1 ve 2+1 home ofislerden meydana geliyor.konuthaberleri.com

Ev ve ofis standartların yükseldiği bir proje olan Dumankaya Flex Kurtköy'e olan ilgi her geçen gün artıyor. Kurtköy'de mimarisiyle dikkat çeken Flex Kurtköy ekoloji ve teknoloji bir arada sunuluyor.

Dumankaya Flex Kurtköy fiyat Listesi

40-66 metrekare arası stüdyolar 119 bin lira ile 189 bin lira arasında

60-86 metrekare arası 1 oda 1 salon daireler 177 bin liradan başlıyor

90-154 metrekare arası 2 oda 1 salon daireler 254 bin liradan başlıyor

Dumankaya Flex Kurtköy Ödeme Planı

Yukarıdaki fiyat listesi Peşin ve banka kredili ödemelere yüzde 10 oranında indirim sağlanan Flex Kurtköy'de 119 bin liralık daire için yüzde 10 indirim sağlanıyor. 107 bin 100 liraya gelen daire için 26 bin 775 lira peşinat ödendiği takdirde kalan miktar banka kredisi ile tamamlanıyor. Peşinatın ödenmediği kampanyaya göre ise 15 ağustos 2013 tarihinde 47 bin 250 liralık ara ödeme yapılıyor. İndirimin yapılmadığı bu seçenekte kalan miktar banka kredisiyle tamamlanıyor.

Uluslararası LEED sertifikasına da aday olan Dumankaya Flex Kurtköy içerisinde toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonları, çocuk oyun alanları, teras bahçeleri, yürüyüş ve koşu parkurları gibi birçok nitelikli alan da yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER