Dumankaya Gizli Bahçe Villa 'da Son 15 Daire !

Baharı villasında karşılamak isteyenler Dumankaya'nın fırsat çağrısına kulak verdi
Dumankaya Gizli Bahçe Villa 'da Son 15 Daire !

Dumankaya İnşaat’ın, şehir hayatının içinde kendilerine özel bir alan yaratmak isteyenlere keyif ve konforu bir arada sunan oturuma hazır Gizli Bahçe Villa projesi büyük beğeni topladı.

Türkiye gayrimenkul sektörünün lider firmalarından Dumankaya İnşaat’ın, İstanbul’un gelişmekte olan cazibe merkezlerinden Tuzla Aydınlı’da hayata geçirdiği ve 24 Ocak’ta lansmanını yaptığı Gizli Bahçe Villa projesi, baharı villasında karşılamak isteyen aileler tarafından ilgiyle karşılandı.

Kaliforniya mimarisiyle dizayn edilen geniş ve kullanışlı villalar, konumları itibariyle birbirlerinin manzarasını kesmezken orman havası ile İstanbul’un karmaşasından uzakta sakin ve dingin bir hayat imkânı sunuyor.

Gizli Bahçe Villa projesinin, Anadolu Yakası’nda “İleri Teknoloji Endüstri Parkı" projesinin ilk adımı olarak hayata geçirilen ve bölgenin gelecekte bir teknoloji üssüne dönüşmesine öncülük edecek Sabiha Gökçen Havalimanına 5 dakikalık mesafesinin yanı sıra; %16’ya varan indirim fırsatları da yatırımcıların ilgisini çekiyor.

24 Ocak’taki lansman etkinliğinden bu yana Gizli Bahçe Villa projesine olan ilgiden memnun olduğunu dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya, şunları söyledi: “Gizli Bahçe Villa projemize gösterilen ilgiden oldukça memnunuz.  Gizli Bahçe Villa projesi lansmanı ile birlikte doğru projeyi, doğru yerde, doğru hedef kitle ile buluşturmanın başarıyı ve talebi beraberinde getireceği gerçeğini gördük. Ayağı yere sağlam basan ve müşteri odaklı projeler, konjonktür ne olursa olsun tüketici nezdinde ilgi topluyor. Biz de proje lansmanımız ardından aldığımız tepkilerle bu ilginin ve başarının haklı gururunu yaşıyoruz. ”

Son 15 villanın satışta olduğu proje ile ilgili daha detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilir.

Dumankaya İnşaat

1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.  Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor.


Paylaş:

HABERLER