Dumankaya İkon 'da Spor Şöleni

Dumankaya İnşaat, teslim edilen projeleri arası iletişimi güçlendirmek ve site içi komşuluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla geleneksel hale getirmeyi amaçladığı “Dumankaya Siteler Arası Spor Şöleni” düzenledi.
Dumankaya İkon 'da Spor Şöleni

Dumankaya İnşaat, teslimleri yapılan ve yaşamın başladığı sitelerinde komşuluk ilişkileri ve siteler arası iletişimi güçlendirmek adına 1. Dumankaya Spor Şöleni organizasyonu düzenledi.  

Müşterilerin istek ve ihtiyaçlarının önem kazandığı günümüzde Gayrimenkul sektöründe müşteri ilişkilerine yönelik çalışmalarıyla öne çıkan Dumankaya İnşaat, teslim edilen projeleri arası iletişimi güçlendirmek ve site içi komşuluk ilişkilerini geliştirmek amacıyla geleneksel hale getirmeyi amaçladığı “Dumankaya Siteler Arası Spor Şöleni” düzenledi. 

12 Eylül 30 Eylül tarihleri arasında, teslim edilen ve yaşamın başladığı tüm Dumankaya site sakinlerinin katılımıyla gerçekleştirilen spor şöleni’nde siteler arasında grup dinamiğinin verdiği ayrıcalığı, ayrıntılara yansıtarak keyifli ve eğlenceli bir zaman geçirilmesi amaçlandı. 

16 gün boyunca 10 Sitede 5 branşta düzenlenen turnuvada dereceye giren site sakinlerine kupa ve madalyaları, 28 Eylül Cumartesi günü saat: 19.00’da Dumankaya İkon’un sosyal tesislerinde yapılacak final gecesinde verilecek.  

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Ege’nin şarkıları ile renk katacağı final gecesi havai fişek ve ışık gösterileri ile devam edecek. 


Paylaş:

HABERLER