Dumankaya İnşaat itibar Endeksinde TİE Başarı Belgesi Aldı

Türkiye İtibar Ekdeksi’nin 2011, 2012, 2013 yılı araştırmalarında, üç yıl üst üste araştırma radarına giren Dumankaya Türkiye İtibar Endeksi (TİE) Başarı Belgesi aldı.
Dumankaya İnşaat itibar Endeksinde TİE Başarı Belgesi Aldı

14 Mart 2014, İstanbul - İtibar Atölyesi ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin akademik denetiminde uluslararası araştırma şirketi XSIGHT tarafından inşaat, otomotiv, hazır giyim, beyaz eşya, bankacılık gibi toplamda 12 sektörde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi 2013 Sonuçları, İstanbul Ticaret Üniversitesi Eminönü Kampüsü’nde gerçekleştirilen bir toplantı ile açıklandı. Toplantıda ayrıca, üç yıl üst üste listeye giren şirketlere ödülleri verildi.

En çok itibarlı bulunan kurum ve markaların sıralandığı Türkiye İtibar Endeksi Radarı’na üç yıl üst üste giren Dumankaya, TİE Başarı Belgesi almaya hak kazandı. Türkiye’de ilk defa itibarı ölçülebilinir, yönetilebilinir bir parametre konumuna getiren endeksin, ödül töreninde Dumankaya İnşaat’ın kazandığı TİE Başarı Belgesi’ni Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı adına Kurumsal İletişim Müdürü Sevil Cenanoğlu aldı.

Dumankaya İnşaat’ın tüm iş süreçlerine itibar parametresini dâhil ettiği ve buna göre bir strateji uyguladıklarını ifade eden Sevil Cenanoğlu, sözlerine şu şekilde devam etti: “Dünyada artık şirketler için devasa tesisler, büyük yatırımlar, sermayeler kadar önemli olan bir şey daha varsa o da itibar ve itibarın yönetimidir. Kamuoyunun, paydaşlarımızın ve müşterilerimizin Dumankaya hakkında ne düşündüğü ve hangi algı ile hareket ettiği gerçeği bizim tüm iş süreçlerimizi ve stratejimizi etkileyen bir nokta. Bu sebeple, itibarın ölçümlendiği böylesine ciddi bir organizasyonda TİE Başarı Belgesi gibi bir ödül almak bizi ziyadesiyle gururlandırdı.” 

 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05