Dumankaya İnşaat projeleri fiyatlarda özel fırsatlar!

Kente kimlik katan gayrimenkul projelerini hayata geçiren Dumankaya İnşaat, daire sahibi olmak isteyen müşterilerine özel yepyeni fırsatlar sunuyor.
Dumankaya İnşaat projeleri fiyatlarda özel fırsatlar!
Gayrimenkul sektörünün öncü kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, İstanbul’un yatırım değeri en yüksek semtlerinde hayata geçirdiği Dumankaya hi-Fit, Ritim İstanbul, Konsept Halkalı, Adres Natura ve Flex Kurtköy projelerinde müşterilerine farklı ödeme kolaylıkları, taksit imkânları gibi çok özel fırsatlar sunuyor. 
 
İyi Bir Hayat İyi Bir Fiyat
 
Hi-Fit projesi ile hareketli ve zinde yaşam, fit kalma ve sağlıklı beslenme gibi modern hayatın olmazsa olmazlarını konut projesinde bir araya getiren Dumankaya İnşaat, yaz fırsatları ile ev sahibi olmak isteyenlere farklı ufuklar açıyor. 17 adet kat bahçesinde yoga’dan, golf’e, satrançtan açık hava fitness aletlerine kadar pek çok spor aktivitesi hizmeti sunulmasının yanı sıra zindeliğe dair her ince ayrıntının düşünüldüğü projede ev sahibi olmak isteyenler 124.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, lansmana özel yüzde 20 indirim ve yüzde 1 KDV fırsatları ile sağlıklı ve konforlu bir yaşama adım atabilecekler.
 
Ritim Yükseliyor, Fırsatlar Sizi Çağırıyor!
 
Modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde daire sahibi olmak isteyenler, kampanya ile 182.160 TL’den başlayan fiyat seçenekleri, 72 ay sıfır faiz, yüzde 12 indirim, teslimde peşinat ile yüzde sıfır peşinat gibi fırsatlardan yararlanabilecek.
 
Dumankaya ile Yaz Fırsatları
 
Dumankaya İnşaat, İstanbul'un gözde yaşam alanları arasında ilk sıralarda yer alan Atakent - Halkalı'daki dinamizme hareket getiren; kongre merkezi, konut, alışveriş merkezi, otel ve ticari birimleri ile farklı bir yaşam deneyimi sunacak olan Konsept Halkalı projesindeki yaz fırsatlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Dumankaya’nın sunduğu yaz fırsatları ile Haziran 2014’te telim edilecek Konsept Halkalı’da daire sahibi olmak isteyenler, 72 ay sıfır faiz, 84.000’TL ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilecek.  
 
Yeşil ve Mavi Cazip Fırsatlarla Sizleri Bekliyor
 
Dumankaya İnşaat, yeşilin ve mavinin, yani doğal bitki örtüsü ile havuzların yaşamla bütünleştiği proje olan Adres Natura’da daire sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. İçinde minik adalar bulunan yansıma havuzları, balkonlu daireleri, kat bahçeleri, alabildiğine geniş terasları, farklı yüksekliklerde bloklarıyla mimari açıdan çok ince düşünülmüş, çok iyi planlanmış, huzurlu, dingin ve benzersiz bir yaşam merkezi olan Adres Natura’da daire sahibi olmak isteyenler 72 ay sıfır faiz, 60.200 TL’ye varan indirim seçenekleri ile yeşilin ve mavinin tadını çıkarma fırsatı yakalayacaklar. Cazip avantajlar ile sunulan projenin teslim tarihi ise Temmuz 2014
 
Kampanya Rüzgârı Flex Kurtköy’de
 
Sağladığı geniş sosyal imkânlar ve yüksek teknolojilerle ev ve iş hayatının standartlarını kökten değiştiren Dumankaya Flex Kurtköy’de yatırımda bulunmak isteyenler, Dumankaya’nın sunduğu kampanya kapsamında 204.300 TL’den başlayan fiyatlar, 72 ay sıfır faiz, yüzde 10 indirim fırsatları ve hemen teslim avantajlarından faydalanabilecek.
 
Kısa bir süre için geçerli olacak kampanyalar ile ilgili daha detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilir.
 
Dumankaya İnşaat
 
1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.  Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor. 

Paylaş:

HABERLER