Dumankaya Projelerinde Dev Kampanya

Dumankaya’dan Ev Almanın Tam Zamanı
Dumankaya Projelerinde Dev Kampanya

 

19.08.2014, İstanbul – Kente kimlik katan yaşam alanları geliştiricisi Dumankaya İnşaat, döviz kurundan kaynaklı maliyet artışının henüz projelere yansımadığı ve düşük faiz oranlarının yükselme eğilimi göstermeye başladığı dönemde, satışta olan projelerinde uyguladığı kampanyalar ile daire sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı ödeme avantajları sunuyor.  
 
Ritim İstanbul’da 48 ay Sıfır Faiz
 
İstanbul’un en çok değer kazanan ilçelerinden Maltepe’de modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul projesinde Dumankaya İnşaat; 48 ay sıfır faiz, peşinatı 2015’de ödeme ve peşin ödemede yüzde 12 indirim opsiyonları gibi fırsatlar sunuyor. 
 
Dumankaya Miks’de Yaz Fırsatlarından Yararlanın 
 
Emlak Konut-Dumankaya işbirliği ile Halkalı Atakent’te Türkiye’nin ilk tema parkına komşu ayrıcalıklı konumu ile hayata geçirilen Dumankaya Miks’de daire sahibi olmak isteyenler Eylül sonuna kadar 174 bin TL’den başlayan fiyatlarla, peşinat öteleme, yüzde 10 indirim ve 24 ay sıfır faiz seçeneklerinden yararlanabilecekler. 
 
İyi ve Sağlıklı Yaşamın Merkezi Hi-Fit
 
Dumankaya İnşaat’ın kendini geliştirmeye ve ruhunu zenginleştirmeye ihtiyaç duyan, spor yapmayı alışkanlık haline getirmiş, sağlıklı beslenen ve fit kalmaya özen gösteren bireylerin ihtiyaçlarına yönelik projelendirdiği Hi-Fit’te sunulan fırsatlar ile daire sahibi olmak artık çok kolay. 
 
48 ay sıfır faiz, 2015’de peşinat ödeme, peşin ödemede yüzde 18 indirim ve kira garantisi kampanyası ile “iyi ve sağlıklı yaşam” anlayışını benimseyenleri bekleyen Hi-Fit projesi Kasım 2016’da teslim edilecek. 
 
Ağustos sonuna kadar geçerli olacak kampanya için daha detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilir. 
 

Paylaş:

HABERLER