Dumankaya Ritim İstanbul'da yaşam başlıyor!

İstanbul’un gözde yaşam alanlarından Maltepe’de Dumankaya İnşaat tarafından hayata geçirilen Ritim İstanbul’un 31 Mayıs’ta başlayan ilk etap teslimleri sona erdi.
Dumankaya Ritim İstanbul'da yaşam başlıyor!
 
Katma değerli konsepti, bilişim teknolojisi temelli çözümleri, eşsiz adalar manzarası ve daire sahiplerine sunduğu konforlu ve güvenli yaşam alanları ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralayan Ritim İstanbul projesinde ilk etapta 97 daire, sahiplerine teslim edildi.
 
Ritim İstanbul, bölgenin en büyük açık alışveriş merkezinden dev spor kompleksine, akıllı loft dairelerden home-office’lere, kültür merkezinden 37. kattaki eşsiz ada manzaralı lüks restorana ve kapısındaki metroya kadar daire sahiplerine yüksek standartlarda ayrıcalıklar sunuyor. 
 
Daire sahiplerine capcanlı bir hayat sunan Ritim İstanbul’un ilk etabının tesliminden duyduğu memnuniyeti dile getiren Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya; “Anadolu Yakası’nın önemli yaşam alanlarından biri olan Maltepe’de hayata geçirdiğimiz Ritim İstanbul, mağazaları, sosyal donatıları, spor ve kültür kompleksleri ile bölgede büyük bir fark oluşturdu. Titiz çalışmamız ve yoğun gayretlerimizin bir sonucu olarak planlandığı gibi başlayan ilk etap daire teslimleri sonlandı ve daire sahipleri evlerine kavuştu. Daire sahiplerine, insanı odağına alan Dumankaya Dünyası’na dair güzel tecrübeler yaşatmak için sabırsızlanıyoruz. Dumankaya ailesi Ritim İstanbul’un ilk etabının teslimiyle daha da büyüdü” dedi.
 
Ayrıcalıklı bir proje içerisinde yüksek konfor, hizmet ve Dumankaya kalitesini yaşayacak olmalarından duydukları heyecanı ifade eden daire sahipleri, Ritim İstanbul ile farklı ve kendilerine özel tasarlanmış bir dünyaya adım atacakları için mutlu olduklarını söylediler. Daire sahipleri ayrıca; özverili, insan odaklı çalışma ve hizmetleri dolayısıyla Dumankaya İnşaat’a teslimler sırasında teşekkür etti.   
 
Dumankaya İnşaat
 
1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.  Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor. 

Paylaş:

HABERLER