Dumankaya'da Engelsiz Hayat!

Dumankaya İnşaat, engelli müşterilerinin de aynı yaşam standırdını yakalaması için Design For all çalışmasıyla, tüm projelerinde standartları yükseltiyor.
Dumankaya'da Engelsiz Hayat!

Yaptığı projelerle sektörde adından başarıyla bahsettiren Dumankaya İnşaat, engelli müşterilerinin de aynı yaşam standırdını yakalaması için Design For all çalışmasıyla, tüm projelerinde standartları yükseltiyor.

Proje ve kampanyalar hakkında tüm detaylar için tıklayın!

Dumankaya Adres Kampüs projesini tanıtım toplantısında konuşan Uğur Dumankaya, "design for all" çalışmasıyla, projelerinde engelliler için uygun yaşam alanları oluşturmayı hedeflediklerinden bahsetti.

Engelli müşterilerinin talebi üzerine, projejedeki daireleri istenilen şekilde de revize edebildiklerinden bahseden Uğur Dumankaya, bu ücretsiz hizmet sayesinde herkesin dilediğince rahat ve konforlu bir hayat sürmesini sağlayabildiklerini açıkladı.

Dumankaya ile Engelsiz Yaşam sloganıyla yola çıkan Dumankaya, Türkiye’de engellilere yönelik birçok başarılı projeyi hayata geçiren ve uluslararası anlamda da Avrupa’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından olan European Design For All’un Türkiye temsilciliğini yürüten Alternatif Yaşam Derneği (AYDER) ile işbirliği içerisinde.

Milliyetemlak


Paylaş:

HABERLER