Dumankaya’dan Ramazan'a Özel Kampanya!

Dumankaya İnşaat Ramazan ayı süresince geçerli olacak yeni bir kampanya başlatıyor.
Dumankaya’dan Ramazan'a Özel Kampanya!

Kampanya kapsamında 40 aya varan sabit taksit avantajı, peşinat teslimatta, peşin veya konut kredili satışlarda %12 indirim ve ev sahibi olana kadar ödeme yapmama opsiyonu gibi birçok özel fırsat sunuluyor.

 
29 Temmuz 2011, İstanbul - Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat sadece Ramazan ayı süresince geçerli olacak bir kampanya ile konut almak isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor. Dumankaya İkon, Flex Kurtköy, Dumankaya Modern Vadi ve Adres Panorama projelerini kapsayan kampanya dahilinde özel indirimler, peşinatsız ödeme imkanları, sıfır faiz ile 40 aya kadar taksitlendirme olanakları ve avantajlı ödeme tabloları gibi birçok özel imkan bir arada yer alıyor.
 
Vade farksız 40 aya varan sabit taksit ve %12 indirim
“11 ayın kampanyası” adı verilen bu özel fırsatlar kapsamında, Dumankaya İkon, Flex Kurtköy, Modern Vadi ve Adres Panorama projelerinde geçerli olmak üzere peşin alımlarda ya da konut kredisi kullanımında %12 indirim imkânı sağlanıyor. Kredi masrafı olmadan Dumankaya Finansman Sistemi ile ödemesini yapacak konut sahibi adayları ise, Dumankaya İkon ve Adres Panorama’da 24 ay, Flex Kurtköy ve Modern Vadi projelerinde de 40 aya kadar sıfır faiz ile ödeme şansına sahip olacak.
 
Peşinat sizden taksitler kiracınızdan
Avantajlı ödeme planları sunan “11 Ayın Kampanyası” ile konut sahibi adayları, yapacakları peşinat ödemesinden sonra konut teslimine kadar ödeme yapmıyor ve teslimden sonra taksitleri kiracıları tarafından ödenebiliyor. Esnek ödeme seçenekleri de sunan yeni kampanyada daire sahibi adaylar peşinat ödemesini daire teslimine erteleyerek, hemen daire taksitlerini ödemeye başlayabilecekler.
 
31 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak “11 Ayın Kampanyası” ile detaylı bilgiye 444 7 222 numaralı telefondan veya www.dumankaya.com adresinden ulaşılabilir.

Paylaş:

HABERLER