Elit Grand Palas Property Awards ta Ödül aldı.

Yatırımınızı Dünya’nın En İyi Rezidans Projesinden Yapın, Yatırımın Kralı Siz Olun! İstanbul'un Anadolu Yakasında Sabiha Gökçen Havaalanı bölgesi sınırlarında yükselen Elit Grand Palas Delmar Yapı imzası taşıyor, Saray konsepti ile fark yaratıyor. Delmar Yapının Kurtköy'deki Elit Grand Palas Projesi "Dünyanın En iyi rezidans Mimari projesi" Ödülünü Aldı
Elit Grand Palas Property Awards ta Ödül aldı.

 

Delmar Yapı Kurtköy’de hayata geçirdiği ‘Elit Grand Palas’ projesi ile dünya devlerini solladı. Dünya Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen ve 78 ülkeden 7 binin üzerinde projenin yarışğı International Property Awards'ta ‘Dünyanın En iyi Rezidans Mimari Projesi’ ödülünü “Elit Grand Palas” projesi ile almaya hak kazanan Delmar Yapı, yarışmada bu yıl konut  kategorisinde alınan tek ödülün sahibi ve Türkiye’de bu ödüle layık görülen tek firma oldu. 

Üst gelir grubu ile yatırım ve yaşam amaçlı konut sahibi olmak isteyen kitleye hitap eden proje,Stüdyo, 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanan daire alternatiflerinin sunulduğu Elit Grand Palas Konut projesi toplamda 10.680m2 arsa üzerinde 25.000m2 si toprak altında, 30.000m2 toprak üstünde olmak üzere toplamda 55.000m2 lik yaşam alanı sunmakta. 208 metrelik görkemli bir cepheye sahip, yatay olarak inşa edilen mono blok bir yapıdır ve zeminle birlikte 9 kattan oluşmakta. Tüm dairelerdeki tavan yükseklikleri asmolen döşemeden  sonra net 3metre olarak planlanmıştır.Dairelerin home-office olarak da kullanılabileceği proje Sabiha Gökçen Havaalanı'na 5 dakika mesafede yer alıyor.Ayrıca projede sunulan rezidans hizmetlerinin dışında, kişiye özel Elit Asistan hizmeti de sunuluyor. Projede bireysel kiralama desteği de veriliyor. Yani daire sahibi isterse Elit Grand Palas Bireysel Kiralama hizmetine başvurarak dairesini hiç uğraşmadan güvenli bir kiracıya kiralayabiliyor. Elit Grand Palas lokasyon itibariyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen Havalimanına, Türkiye’nin teknoloji üssü olarak inşa edilen yerli ve yabancı birçok firmanın bulunacağı içerisinde 30.000 adet beyaz yakalının çalışacağı Teknopark projesine, bölgenin seçkin eğitim kurumları Okan Üniversitesi ve Sabancı üniversitesine, içerisinde 5.000 adet mühendisin çalışacağı Havacılık bakım ve onarım merkezine ve birçok seçkin firmanın genel merkezine çok yakın bir mesafede hayata geçmekte. Buda tabi projenin   yatırım  değerini artırıyor  ve kiralamalarda kolaylık sağlayacak bir etken oluşturuyor. İki yıl içerisinde bölgede çok hızlı bir nüfus artışı beklendiği için kiralamalarında bir o kadar hızlanması söz konusu olacağı için yatırım değeri lokasyon itibariyle çok kıymetli bir proje.Kira sözleşmesi gibi destekler bu hizmet çerçevesinde daire sahibine sağlanacak. Satış süreci devam eden Elit Grand Palas Konut projesinde daire fiyatları bilgisi şöyle: Kendi bünyesinde kredi veren firma %0 faiz, %1 KDV ve 48 ay vadelendirme,aynı zamanda %30 peşinat ile banka kredisi kullanım imkânı tanıyor.

Proje 2014 yıl sonu itibari ile teslim edildiğinde yatırımcısına %40 kazandırmayı öngörüyor. Projenin %85’inin satışı tamamlanmış bulunmaktadır. Sizde bu karlı yatırıma ortak olmak ve yatırımın kralı olmak istiyorsanız, 0216 482 70 70 numaralı satış ofisinde veya  www.elitgrandpalas.com web sayfamızda, online satış temsilcilerimiz sizleri bekliyor olacaklar.


Paylaş:

HABERLER