Elit Grand Palas'ta 161 bin liradan başlayan fiyatlar

Pendik Kurtköy'de hayata geçirilen Elit Grand Palas projesi Delmar Yapı imzasıyla yükseliyor. Projedeki 1+0'lar 161 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor
Elit Grand Palas'ta 161 bin liradan başlayan fiyatlar

532 konutluk Elit Grand Palas projesi stüdyo ve 1+1 dairelerden meydana geliyor. Delmar Yapı'nın hayata geçirdiği Elit Grand Palas, satışa çıktığı ilk günden bu yana Türkiye'nin en görkemli yatırım ve yaşam projesi olarak lanse edildi. 8 katlı yatay ve tek blok halinde yapılan Elit Grand Palace'ta teslimler 2014 yılının Nisan ayında gerçekleşecek. Projenin inşaat alanı 55 bin metrekare olarak belirlendi.
 
Elit Grand Palas projesinde 45ila 92 metrekarelik stüdyolar 161 bin TL'den, 65 ila 100 metrekarelik 1+1'ler 234 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenler yüzde 30 peşinatla 30 ay vade farksız taksit imkanından yararlanabiliyor.
 
Mimarisiyle olduğu kadar, rezidans hizmetleriyle de krallara layık bir saray yaşantısı sunan Elit Grand Palas'ta; vale park, resepsiyon, ev-oda temizliği gibi rezidans hizmetlerinin yanı sıra, kişiye özel ayrıcalıklı hizmetlerin sunulacağı Elit Asistant servisi bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER