Emaar Square'den Sevgililer Günü Hediyesi

Emaar Square Ünlü Şairlerin Şiirleri sizin adınıza aşkınıza gitsin
Emaar Square'den Sevgililer Günü Hediyesi

Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine kurulan ve yepyeni bir yaşam tarzının kapılarını aralamak isteyenlere hitap eden Emaar Square, Sevgiller Günü’nde sevgilisine özel bir hediye vermek isteyenleri unutmadı. Yetkin Dikinci’lerin güçlü sesiyle yorumlanan Attila İlhan, Can Yücel ve Cahit Sıtkı Tarancı şiirleri, küçük bir işlemle sizin adınıza sevgilinize gidiyor.

Dünyanın en büyük gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biri olan Emaar’ın Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square, dijital ortamdaki etkinliklerine Sevgililer Günü sürprizi ile devam ediyor.

14 Şubat’ta sevgilisine özel bir hediye vermek isteyenler Emaar Square’in Facebook sayfasına girip uygulamayı başlatıyor. Daha önceden Yetkin Dikinciler tarafından seslendirilen, Attila İlhan’ın “Ben Sana Mecburum”, Can Yücel’in “Suda” ve Cahit Sıtkı Tarancı’nın “Değişik” şiirlerinden birini seçilerek işlem başlatılıyor. Sonrasında ise şiirinize şık bir arka plan ve zarf seçip, sevgililer gününde gönderilmesini istediğiniz kişinin iletişim bilgilerini bırakıyorsunuz. Emaar Square sizin adınıza seçtiğiniz şiiri 14 Şubat’ta sevgilinizin facebook adresine gönderiyor.

Beş kıtada, sayısız projeye imza atan Emaar Properties PJSC’nin ülke iştiraki, Türkiye’deki projesi Emaar Square ile başlattığı sosyal medya etkinliklerine devam edeceğinin sinyallerini Sevgiler Günü sürpriziyle veriyor.

Uygulamanın internet adresi: https://www.facebook.com/EmaarSquareIstanbul/app_532396383526037


Paylaş:

HABERLER