Emlak Fuarı 2013 Aralık'ta CNR Expo'da

“Emlak 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansmanı Fuarı”; emlak alıcılarını, satıcılarını ve finans kuruluşlarını 05-08 Aralık 2013 tarihleri arasında bir araya getirecek. Fuarı ziyaret edecek yatırımcı ve nihai tüketicilere yeni bir hizmet açılımının sağlandığı organizasyonun, 3 salonda 30 bin metre kare alanda açılması hedefleniyor.
Emlak Fuarı 2013 Aralık'ta CNR Expo'da

 

Son yılarda büyük gelişme gösteren gayrimenkul endüstrisi 2013'ün son çeyreğinde CNR EXPO'da buluşacak. Sektörden gelen talep doğrultusunda Aralık ayına alınan fuar CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık organizasyonuyla T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde gerçekleştirilecek.

Emlak 2013'te yenilik fırtınası!

Emlak 2013 Fuarı’na katılan firmalar; konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile görücüye çıkaracaklar. Fuara katılan firmaların İstanbul’daki proje ve binaları, büyük ölçekli bir İstanbul haritası üzerinde, isimleri ve bulundukları salon bilgisi yer alan küçük bayraklarla gösterilecek. Fuar ziyaretçileri konut ya da iş yeri kredisi sürecini fuar alanında başlatabilecek. Ayrıca son kararı vermeden önce projeyi yerinde görmek isteyen yatırımcılara, özel servisler ile projeye ulaşım imkanı sağlanacak. 

Yabancı alıcılar gelecek!

Ulusal ve uluslararası yatırımcıların katılımcı firmalarla buluşturulacağı Emlak 2013, geliştirici, yüklenici, yatırımcı, aracı ve yan sektörlerin diyaloğunu sağlayacak. Fuarı AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Katar, İran, Irak, İsrail, Ürdün ve Kuveyt gibi pek çok ülkeden profesyonel ziyaret edecek.

Akdeniz İnşaat(Ağaoğlu), Akzirve Gayrimenkul, Artaş İnşaat, Artaş Aydınlı Keleşoğlu AFK, Bak Yapı, Denizbank,  Evko İnşaat, Kuveyt Türk, Mesa-Kantur-Akdaş-Artaşöztaş, Soyak Yapı ve Varyap-Gap'ın aralarında yer aldığı çok sayıda öncü kuruluş fuarın katılımcıları arasında yer alıyor.

Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansmanı Fuarı, A ve B sınıfı villa, konut ve toplu konut projeleri, rezidanslar, AVM ve iş merkezleri, plazalar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgelerinin tanıtımı yapılacak.

 

http://www.cnremlakfuari.com

 


Paylaş:

HABERLER