Ender İnşaat - Ebced İnşaat 'tan Ankara'da yeni iş merkezi : Protokol

Başkent’in cazibe merkezlerinden Çukurambar’da inşa edilen Protokol Ankara İş Merkezi, iş dünyasına yeni soluk katacak
Ender İnşaat - Ebced İnşaat 'tan Ankara'da yeni iş merkezi : Protokol
Ankara iş dünyası “Protokol”de yerini alıyor
 
Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman:
“İş dünyasının tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek nitelikte inşa ettiğimiz Protokol Ankara; kolay ulaşımı ve birbirinden farklı donatılarının yanı sıra düşük aidat, yüksek konfor, üst düzey güvenlik ve farklı büyüklükteki toplantı salonları gibi avantajları ile öne çıkacak”
 
Başkent Ankara’nın cazibe merkezlerinden Çukurambar’da inşa edilen Protokol Ankara İş Merkezi, iş dünyasının saygın isimlerini bir araya getirecek.
 
Ender İnşaat ve Ebced İnşaat Ortaklığıyla hayata geçirilen Protokol Ankara İş Merkezi Projesi, ofislerin her ihtiyacına cevap verebilen donatıları ve kente estetik katan mimarisiyle dikkati çekiyor.
 
Ender İnşaat Genel Müdürü Hüseyin Duman, Konya Yolu’na 200 metre mesafede, Çetin Emeç Bulvarı ve Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nin kesişim noktasında yer alan Protokol Ankara’nın iş dünyası için oldukça avantajlı bir konumda inşa edildiğinin altını çizdi.
 
Toplam 58 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Protokol Ankara’nın özel lokasyonu ile şimdiden iş dünyasının ilgisini çekmeyi başardığını vurgulayan Duman, “Başbakanlık Yeni Hizmet Binası ile Dışişleri Bakanlığı Yeni Yerleşkesinin ortasında, ODTÜ, Ankara Ticaret Odası gibi önemli kurumların hemen yakınında bulunan Protokol Ankara, iş dünyasının üzerindeki yükü biraz olsun hafifletmek üzere kurgulandı. 27 katlı Protokol Ankara, sunduğu ayrıcalıklı hizmetler, özel mimarisi ve ulaşım kolaylığı ile iş dünyasına konfor sağlayacak, prestij katacak” dedi.
 
-Üst düzey güvenlik-
 
Duman, 63 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen ofislerin yanında 24 bin metrekare inşaat alanına sahip mağazaların da projede düşünüldüğünü belirterek, şunları söyledi:
 
“Protokol Ankara’da ofislerin her ihtiyacına yanıt verecek çözümler ürettik. Birbirinden farklı ölçülerdeki toplantı salonları sayesinde; kendi ofisinde toplantı salonuna ihtiyaç duymayacağı gibi, hiçbir ofis diğer ofisin toplantısının bitişini beklemek zorunda kalmayacak. Ayrıca güvenlik konusunda da standart anlayışın ötesinde bir kurgu tasarladık. 7/24 uzman güvenlik personeli, kontrollü araç ve yaya giriş-çıkışı, 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi, yangın ve duman algılama alarmı ile ofislere üst düzey güvenlik sağlanacak. Protokol Ankara misafirlere protokol usulü bir karşılamanın yapılacağı resepsiyonundan, iki farklı VİP giriş çıkış kapısına sahip yüksek araç kapasiteli otoparkına kadar verdiği çok sayıda hizmetle, iş dünyasına yeni soluk katacak.”
 
Ofis sahiplerinin en fazla şikayet ettiği unsurların başında gelen aidat konusunda da farklı bir çözüm ürettiklerini bildiren Duman, “Bina ortak giderleri için gelir sağlayan kiralık alanlar inşa edilecek ve bu sayede aidatların bir kısmı bu alanların kira gelirleriyle karşılanacak. Bu modelle masrafları aşağıya düşüreceğimiz gibi, hizmet kalitesinin ve sahiplik duygusunun da artacağını öngörüyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Projenin lansmanı 16 Nisan Çarşamba günü yapılacak.

Paylaş:

HABERLER