FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

İSTANBULANKARAANTALYAİZMİR

Enpark Beytepe'de 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla

31 Mayıs 2013 Cuma
Mail At
Enpark Beytepe'de 700 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Çayyolu, Beykent’te inşasına başlanan Enpark, markalı konut projeleri arasında farklı bir konseptle konumlanıyor.

Ankara’nın en gözde bölgelerinden Beykent’te hayata geçirilen “Enpark” 28 Mayıs Salı günü düzenlenen basın toplantısında lanse edildi. Tüm donatılarıyla Ankara’da lüks ve estetiği bir arada sunan Enpark, şehrin en özel projeleri arasında yerini alıyor.
Enpark İnşaat tarafından Ankara’nın modern yüzü olarak nitelendirilen Çayyolu, Beykent’te inşasına başlanan Enpark, markalı konut projeleri arasında farklı bir konseptle konumlanıyor.
 
Şehrin prestijli bölgelerinden Beykent’te yükselen Enpark, 28 Mayıs Salı günü, düzenlenen basın toplantısında lanse edildi.
Enpark, konut projelerinde yer alan donatıların en iyi, en işlevsel, en şık, en güvenli, en keyifli gibi özelliklere sahip olarak yansıtıldığı bir proje olarak öne çıkıyor.
 
Ankara’nın lüks konut projeleri arasında öne çıkan Enpark, Beykent’in gelişiminde büyük bir rol üstleniyor.
Ankara’nın modern yüzünü sembolize eden Beykent’te konumlandırılan Enpark, proje donatılarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla, mimarisiyle bölgede lüksün ve prestijin sembolü olarak konumlanıyor.
 
23 bin metrekare arsa üzerinde üç blokta 186 daireden oluşan projede her daireye iki araçlık otopark alanı sunularak, 10 bin metrekarelik otopark oluşturuluyor.
 
Projenin mimarisinde imzası bulunan Enpark Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Demirci; “Bir tasarımı kurgularken başlangıçta elimizde bir takım veriler oluyor. Arazinin şekli, konumu, imarın verdiği yoğunluk, yön, ışık iklim, hedeflenen yapı kalitesi gibi… Bu verilerin kurgulanması bazen çok iç içe geçiyor, her bir veri için yaptığımız kurgu bir diğerini de destekliyor ve güçlendiriyor. Bu arazide de bütün verilerin bir diğerini desteklediği bir kurgu yakalama şansımız oldu. En modern, en işlevsel, en renkli, en panoramik, en yeşil sloganıyla yola çıktık.” dedi.
 
Enpark Konsorsiyumu Adına Yönetim Kurulu Üyesi Halil Kocaman; “Ankara gibi değerli bir şehre yatırım yapmaktan, insanlarımıza sosyal değerler içinde en üst seviyeyi sunacak bir proje hazırlamış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Ankara’nın en değerli bölgelerinden Beykent’te, şehre yeni bir yaşam alanı kazandırıyoruz. Enpark’la şehrin enlerini yaşatacak bir proje sunuyoruz. Projemizin keyifli bir yaşam alanının yanı sıra kazandıran bir yatırımın da sembolü olacağını söyleyebiliriz” dedi.
 
DAİRE DÜZENİNİ TÜKETİCİ BELİRLİYOR
 
Tamamının 4+1 ve 5+1 dairelerden oluştuğu Enpark’ta 300 metrekare’den başlayan geniş ve konforlu bir yaşam alanı sunuluyor. Odaların büyüklüğünü ve yerlerini daire sahiplerinin belirleyebildiği projenin her katında iki daire yer alıyor.
Tüm dairelerin üç cepheden de panoramik şehir manzarasına hakim olduğu Enpark’ta geniş peyzaj alanlarıyla da keyifli bir site yaşamı oluşturuluyor.
 
23.500 metrekare arsa üzerinde yükselen projede bloklar 2.000 metrekareye konumlandırılırken, 21.500 metrekarelik alan peyzaja ayrılıyor.
 
Metrekare fiyatlarının ortalama 3 bin TL’den satışta olduğu projede 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılabiliyor.  Sosyal yaşam ve spor alanları içinde yüzme havuzu, fitness center, tenis kortu, basketbol, futbol sahaları, bisiklet yolları, koşu ve yürüyüş yollarının yer aldığı Enpark’ta her daireye iki araçlık otopark alanı sunuluyor.

ENPARK BEYTEPE Projesini incelemek için buraya tıklayın
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
[email protected]

 • Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu
 • Kentsel Dönüşümde onlinebinam.com ile Artık Binanız Online
 • Bağdat Caddesi Kentsel Dönüşüm Tekliflerinde Profesyonel Destek
 • DKY Kartal Her Şeyin Bir Tık Fazlası ile Geliyor
 • Kentsel Dönüşüm Meydan Muharebesi

 • Osman Cihad Esen
  [email protected]

  Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

  Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

  Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

  Fatih Karakaş
  [email protected]

  Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

  Av.Cihat Demirbağ
  [email protected]

  Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

  Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
  [email protected]

  Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşüm  yeni konut projeleri iphone da


  Haritada konut projeleri


  KREDİLER


  DEKORASYON


  ENERJİ SEKTÖRÜ

  Yeni Projeler Kentsel Dönüşüm Uzmanı Çevrimdışı