ERA Türkiye ofislerine bir yenisi daha eklendi: ERA Meksa

ERA Türkiye Bağdat Caddesi Feneryolunda Faaliyetlerine başladı
ERA Türkiye ofislerine bir yenisi daha eklendi: ERA Meksa

Bağdat Caddesi Feneryolu’nda faaliyet göstermeye başladı.

Gayrimenkul danışmanlığı sektörünün öncü markası ERA Türkiye, Bağdat Caddesi Feneryolu’nda hayata geçirdiği yeni ofisi ERA Meksa ile bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor. 2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan ERA Türkiye, Mayıs ayını 3 ofise ulaşarak tamamladı. Türk gayrimenkul sektöründe bir yıl gibi kısa sürede oldukça hızlı büyüme grafiği çizen ERA Türkiye, sene sonuna kadar ofis sayısını arttırmayı ve Avrupa'da olduğu gibi güçlü bir ağ kurmayı planlıyor.

 Kentsel dönüşüm projeleri odak noktamız

Eğitim olanakları ve saha desteği ile sektöre farklı bir bakış açısı kazandıran ERA Türkiye ailesine katılmaktan mutluluk duyduklarını dile getiren ERA Meksa Broker’ları Mert Kaleci ve Emir Salari; “Sağlık ürünleri ithalatçısı ve gıda sektöründe üretici olarak faaliyet gösterdikten sonra gayrimenkul danışmanlığı sektöründe uzmanlaştık. Türkiye’de gayrimenkul danışmanlığı sektöründeki faaliyetleri gözden geçirerek tercihimizi ERA Türkiye ailesine katılmaktan yana kullandık. ERA Meksa olarak kentsel dönüşüm konusunda eğitim veren tek danışmanlık firması olan ERA Türkiye’nin çalışma prensipleri doğrultusunda kentsel dönüşüm, ofisimizin odak noktası olacak” şeklinde konuştu.

ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu ise kentsel dönüşümün sektörün yapılanması için üzerinde titizlikle durulması gereken bir konu olduğunu belirterek ERA Meksa ofisinin kentsel dönüşüm odaklı çalışmaları ile sektörde ERA farkını ortaya koyacaklarına inancının tam olduğunu dile getirdi.

 


Paylaş:

HABERLER