Eroğlu'ndan Yeni Yıl Kampanyası

Kampanyada, düşük faiz oranları ve 60 aylık ödeme vadeleri ile daire sahibi olmak mümkün.
Eroğlu'ndan Yeni Yıl Kampanyası

Eroğlu’nun değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da imza attığı, benzerlerinden ayrılan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde başlayan “Yeni Yıl Kampanyası” ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımları ile dikkat çeken Eroğlu, yeni yılda ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren bir kampanya sunuyor. Gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı, yatay süreklilik konsepti ile öne çıkan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde geçerli olan “yeni yıl kampanyası” ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Eroğlu;  müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sunuyor.  Yüzde 1 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde kalan bakiye ise aylık yüzde 0,76 faiz oranı ile 60 ay taksitle ödenebiliyor.

Yarattıkları markalarla hem sektörde ve hem de müşteriler nezdinde ciddi bir güven ilişkisi yaratmayı hedef belirlediklerini vurgulayan Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “2011’de oldukça başarılı bir yıl geçirdik. Satış ofislerimizde gördüğümüz ilgi ve satış rakamlarımız, başarının ve markamıza duyulan güvenin bir göstergesi niteliğinde. 2012 yılında da en uygun koşullarla ev sahibi olma imkanını sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eroğlu, İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 dairelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. Sunduğu tüm projeler için geçerli “her şey dahil fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor. Ayrıca konut kredisinde dosya masrafı ve banka komisyonu da alınmıyor.


Paylaş:

HABERLERen Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-13 21:34