Eroğlu'ndan Yeni Yıl Kampanyası

Kampanyada, düşük faiz oranları ve 60 aylık ödeme vadeleri ile daire sahibi olmak mümkün.
Eroğlu'ndan Yeni Yıl Kampanyası

Eroğlu’nun değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da imza attığı, benzerlerinden ayrılan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde başlayan “Yeni Yıl Kampanyası” ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor.

Gayrimenkul sektöründe geliştirdiği projeler ve hızlı yatırımları ile dikkat çeken Eroğlu, yeni yılda ev sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldüren bir kampanya sunuyor. Gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı, yatay süreklilik konsepti ile öne çıkan İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 projelerinde geçerli olan “yeni yıl kampanyası” ile ev sahibi olmanın tam zamanı.

Eroğlu;  müşterilerine benzersiz bir ödeme kolaylığı sunuyor.  Yüzde 1 peşinat ile başlanabilen çok avantajlı ödeme takviminde kalan bakiye ise aylık yüzde 0,76 faiz oranı ile 60 ay taksitle ödenebiliyor.

Yarattıkları markalarla hem sektörde ve hem de müşteriler nezdinde ciddi bir güven ilişkisi yaratmayı hedef belirlediklerini vurgulayan Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “2011’de oldukça başarılı bir yıl geçirdik. Satış ofislerimizde gördüğümüz ilgi ve satış rakamlarımız, başarının ve markamıza duyulan güvenin bir göstergesi niteliğinde. 2012 yılında da en uygun koşullarla ev sahibi olma imkanını sunmak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Eroğlu, İstanbul Lounge ve İstanbul Lounge-2 dairelerinde gizli veya ekstra masraf da uygulamıyor. Sunduğu tüm projeler için geçerli “her şey dahil fiyatlar”; KDV, tapu masrafları, alt yapı bedelleri, abonmanlık, sayaç, cins tashihi harcı ve iskan harç bedellerini kapsıyor. Ayrıca konut kredisinde dosya masrafı ve banka komisyonu da alınmıyor.


Paylaş:

HABERLER