Eston'dan 47. Yıl Kampanyası

Eston 47’inci yaşını, yeni kampanyasıyla kutluyor… Birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatlarını içeren kampanya, sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre geçerli olacak. Eston’un 2012’ye özel olarak sunduğu bu fırsatları kaçırmayın!
Eston'dan 47. Yıl Kampanyası

Yapı sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri için başlattığı yeni kampanyasıyla ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. 2012 yılında, inşaat sektöründe 47 yılını geride bırakan Eston, yeni yıla özel ve çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Eston, uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertelemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim sağlıyor.

'Bahçeli ev' hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un önünde marina olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:

60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.

Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.

60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla.

60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.

Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 20’ye varan indirim fırsatı.


Paylaş:

HABERLER