Etik Değerler Merkezi, ETİKA 2013 ödülüyle JLL’yi ikinci kez ödüllendirdi

JLL Bu yıl ikincisi düzenlenen 2013 ETİKA Türkiye Ödülünü Tekrar Kazandı
Etik Değerler Merkezi, ETİKA 2013 ödülüyle  JLL’yi ikinci kez ödüllendirdi

Etik Değerler Merkezi’nin (EDMER) tarafından bu yıl 2'ncisi düzenlenen 2013 ETİKA Türkiye Etik Ödülleri 17 Nisan 2014, Perşembe günü düzenlenen törenle sahiplerine teslim edildi.  JLL, Etik Değerler Merkezi’nin (EDMER) gençlere örnek olacak şirket ve yöneticileri ödüllendirmek ve etik bilincini yaygınlaştırmak amacıyla verdiği ETİKA 2013 Türkiye Etik Ödülleri'ni almaya hak kazandı.

JLL Türkiye Başkanı Avi Alkaş, ETİKA 2014 ödülleri ile ilgili yaptığı açıklamada; “JLL Türkiye olarak, JLL Global den aldığımız esinlenme ve yönlendirmelerle, “şirketimizin etik kodu”, benimsediğimiz değerler arasında ve şirket kültürümüzün en önemli parçasıdır. Görüşümüzce İş Etiğine önem vermek, pazarın ve müşterilerimizin, verdiğimiz hizmetler konusunda kalıcı güvenini kazanmamızı sağlarken, şeffaflığımızın da bir göstergesi olarak algılanıyor ve firmamıza bağlılığın bu sayede arttığını gözlemliyoruz. Çalışanlarımıza işe ilk başladıkları gün, şirketimizin İş Etiği kuralları hakkında bilgilendirme yapıyor, Çalışanlarımızın iş etiğini tam olarak anlamalarını sağlamak ve tekrar bilgilendirme olması için iş etiği hakkındaki eğitimlerini her sene düzenli olarak tekrarlıyoruz. Bunun yanı sıra etik kurallarımızı, hazırladığımız bir kitapçıkla hem şirket içi çalışanlarımızla hem de dışarıdan gelen misafirlerimizle ve bize başvuran müşterilerimizle paylaşıyoruz. Çünkü, herkesin şirket etik kurallarımızı tam olarak anlamasının başarımız ve topluma faydalı olmamız için şart olduğunu düşünüyoruz. Şirket olarak etik kurallarımızı şirketin diğer programlarına da entegre ediyoruz. Bildiğiniz gibi İş Etiği ödülleri ile şirketler her sene dünya çapında değerlendiriliyor. JLL Global olarak üst üstte 4 sene Ethisphere Enstitüsü tarafından Etik Ödüllerinde “Dünyanın En Etik Şirketleri” arasında listelendik.

Ülkemizde de bu sene ikincisi düzenlenen Türkiye Etik Ödülleri ETİKA 2013 ile tekrar bu ödüle layık görüldüğümüz ve bu yöndeki çabalarımızı Türkiye özelinde de göz önüne serebildiğimiz için gurur duyuyoruz.”  dedi.


Paylaş:

HABERLER