Evimiz Kocaeli fiyatlar 'da cazip ödeme seçenekleri

Evimiz Kocaeli'nde 0 Peşinat
Evimiz Kocaeli fiyatlar 'da cazip ödeme seçenekleri
Bu yıl 70’inci yaşını kutlayan, Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan en büyük konut projesi Evimiz Kocaeli’nde cazip ödeme seçenekleriyle dolu, büyük bir kampanya başlattı. Sıfır peşinatla sıfır daire sahibi olmak isteyen farklı kesimlere hitap eden kampanyada alternatif ödeme modellerinin yanı sıra çok uygun faiz oranıyla banka kredisi kullanma fırsatı yer alıyor.
 
Avantajlı ödeme seçeneklerinden ilkine göre, banka kredisi kullanmak isteyenler yüzde 25’lik peşinatı bir yıl sonraya öteleyebilecekler. Bu fırsat, hazır birikimi olmayıp peşinatı ödemede sıkıntı yaşayabileceğini düşünenlere büyük kolaylık sağlayacak.
 
Diğer ödeme modeli ise ödeme gücü daha yüksek olup faiz yükü taşımak istemeyenler için oldukça cazip. Bu ödeme modelinden yararlanarak ev sahibi olmak isteyenler, konutun peşin fiyatı üzerinden, 20 ay taksitle, vade farkı olmaksızın, yani sıfır faizle ödeme yapabilecekler.
 
Öte yandan, banka kredisi kullanmak isteyenler için, çok kısa süre geçerli olmak üzere, aylık yüzde 0.89 gibi, piyasa koşullarına göre oldukça uygun bir sabit faiz oranıyla kredi kullanma imkanı da sağlanıyor.
Temmuz 2015 tarihinden itibaren teslimine başlanacak projede ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunan kampanya mart ayı sonuna kadar devam edecek.
 
Ø Pekdemir: Hayallerinizi ertelemeyin
 
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, kampanyanın başlaması vesilesiyle yaptığı açıklamada, 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesine Kocaeli halkının ve yatırımcıların daha ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Şirketimizin 70’inci yılını taçlandıran Evimiz Kocaeli, gerçek bir aile sitesi olacak. Biz insanlara güven, konfor, huzur ve keyifli bir yaşam alanı vadediyoruz. Üstelik, Pekdemir kalitesini ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla halka sunuyoruz” dedi. Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Evimiz Kocaeli’nde oturmak amaçlı ev sahibi olmak isteyene de yatırım amaçlı olanlara da çağrıda bulunuyorum. Hayallerinizi ertelemeyin. Gelin, hem ofisimizi ziyaret edin, hem hızla ilerleyen inşaat çalışmalarını yerinde inceleyin. Cazip ödeme imkanlarıyla desteklenen bu kampanyayı kaçırmayın.”
 
Ø İnşaat hızla yükseliyor
 
Kaliteye ve zamanında teslime verdiği önemle tanınan Pekdemir İnşaat’ın “70. yıl gurur projesi” olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli’nde Haziran 2013 tarihinde başlayan inşaat çalışmaları, yaklaşık 500 işçinin geceli gündüzlü çalışmasıyla hızla devam ediyor. Projedeki inşaat çalışmalarının seyri, her ay çekilen hava fotoğraflarının yayınlandığı projenin evimizkocaeli.com adresli web sitesinden düzenli izlenebiliyor.
 
122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen, 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor.
 
Yüksek yatırım potansiyeliyle de dikkat çeken projede, bölge illerinin yanı sıra İstanbul, Ankara, Bursa ve Adapazarı’ndan da çok sayıda kişi konut satın almış durumda.
 
Evimiz Kocaeli: İdeal bir yaşam alanı
 
Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Başiskele’de hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda. 122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.
 
Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.
 
2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında olacak.
 
Evimiz Kocaeli projesi sadece satın alırken değil, yaşarken de oldukça ekonomik bir yaşam alanı olacak. Projede aylık aidatlar 110-120 lira gibi son derece düşük bir fiyat aralığında belirlendi.
 
DAİRE TİPİNE GÖRE BAŞLANGIÇ FİYATLARI (TL)
2+1 : 101.000
 
3+1 : 148.000
 
4+1 : 228.000
 

Paylaş:

HABERLER