Evimiz Kocaeli'nde Fiyatlar %0,89 faizle

Evimiz Kocaelin'de Fırsat Fiyatları Devam ediyor
Evimiz Kocaeli'nde Fiyatlar %0,89 faizle

Ø  Pekdemir İnşaat’ın 936 konutluk dev projesi Evimiz Kocaeli’nde çok kısa bir süre için geçerli aylık yüzde 0.89 sabit faizli kampanya büyük ilgi görüyor. Sıfır peşinatlı kampanyada ayrıca, 20 ay eşit taksitlerle peşin fiyatına, vade farksız ev sahibi olabilmek mümkün.

Pekdemir İnşaat’ın Evimiz Kocaeli projesinde başlattığı son kampanya büyük ilgi uyandırdı. Sıfır peşinatla cazip ödeme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada, özellikle aylık yüzde 0.89’luk sabit faiz uygulamasına ilgi yoğun. Çok kısa süre için geçerli olan bu faiz uygulamasından yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. Gelen yoğun talep üzerine şirket, bu fırsatı çok kısa bir süre daha uzatma kararı aldı.

Kocaeli’nin 936 konutluk en büyük konut projesinde mart ayı sonuna kadar devam edecek kampanyada sunulan alternatif ödeme seçeneklerinde peşinat talep edilmiyor. İsteyen, faiz farkı olmaksızın, beğendiği evin peşin fiyatını 20 ay taksite bölerek ev sahibi olabiliyor. Banka kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler ise hem aylık yüzde 0.89 sabit faiz oranıyla kredi kullanabilecek hem de peşinatı tam bir yıl öteleyebilecek. Ancak, şirket yetkilileri, bu faiz oranının çok kısa bir süre için geçerli olduğunu özellikle vurguluyorlar.

Pekdemir İnşaat’ın bu kampanyası, Pekdemir kalitesini ilk kez bir projede bu kadar ekonomik fiyatlarla satın alma imkanı sağlarken, gerçek anlamda bir aile sitesi olacak Evimiz Kocaeli’nde yaşamak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Kocaeli’nin yükselen trendiyle dikkat çeken, yaşamak ve yatırım için en çok tercih edilen bölgelerinden Başiskele’de inşa edilen projede konutlar Temmuz 2015 tarihinden itibaren sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

İster yaşamak, ister yatırım amaçlı, bu görkemli projede ev sahibi olmak isteyenler için son derece cazip fırsatlar sunan kampanya mart ayı sonuna kadar devam edecek. Yüzde 0.89’luk faiz oranı ise sadece kısa süre için daha geçerli olacak.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05