Evimiz Kocaeli'nden ev alan herkese iPad

Pekdemir’in dev projesinde çifte hediyeli yeni yıl kampanyası başladı
Evimiz Kocaeli'nden ev alan herkese iPad

Pekdemir’in dev projesinde çifte hediyeli yeni yıl kampanyası başladı

Evimiz Kocaeli’nden ev alan herkese iPad hediye

Ø  Pekdemir İnşaat’ın 936 konutluk dev projesi Evimiz Kocaeli’nde aralık ayında ev sahibi olan herkes yüzde 10 yerine yüzde 2 peşinat ödeme fırsatına kavuşurken, ev sahibi olanlar son model bir de iPad sahibi olacak.

Ø  Pekdemir kalite ve güvencesiyle inşası hızla devam eden ve oldukça ekonomik şartlarda satışa sunulan Evimiz Kocaeli’nin yeni yıl kampanyasından yararlananlar, 2014 yılına yeni bir ev ve yeni bir iPad ile adım atacaklar.

 

Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın ve güvenilir inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan en büyük konut projesi Evimiz Kocaeli’nde 2013 yılını büyük bir kampanyayla kapatıyor.

2014 yılında 70’inci yılını kutlamaya hazırlanan şirketin yeni yıl kampanyasında, aralık ayı sonuna kadar ev sahibi olan herkese son model bir iPad hediye edilecek. Ayrıca, kampanya süresince ev satın alanlara, yüze 10 yerine yüzde 2 peşinat ödeyerek ev sahibi olabilme fırsatı sunuluyor.

Çok uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla ilk iki etap satışları devam eden Evimiz Kocaeli projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip, altı farklı tipte daire bulunuyor.

Kaliteye ve zamanında teslime verdiği önemle tanınan Pekdemir İnşaat’ın “70. yıl gurur projesi” olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli, 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak.

Haziran ayında inşasına başlanan Evimiz Kocaeli’nde inşaat çalışmaları ise gözle görünür bir hızla devam ediyor. 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren konutların teslimine başlanacak projedeki inşaat çalışmalarının seyri, her ay çekilen hava fotoğraflarının yayınlandığı projenin evimizkocaeli.com adresli web sitesinden düzenli izlenebiliyor. Yaklaşık 500 işçinin çalıştığı projenin inşasında beş ayda sağlanan gelişme, hava fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere, son derece çarpıcı.

Ø  Çifte hediyeli kampanyayla yeni yıl kutlaması

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 2013 yılı mart ayında lansmanını yaparak 360 konutluk ilk etabını satışa sundukları Evimiz Kocaeli projesinin, hem Kocaeli halkından hem de İstanbul, Ankara, Bursa, Adapazarı gibi illerdeki yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü belirterek, oluşan yoğun talep nedeniyle projenin 264 konutluk ikinci etabının satışını öne çektiklerini hatırlattı.

Aile odaklı bu büyük projede ev sahibi olmak isteyenlere dönemsel kampanyalarla çeşitli avantajlar ve kolaylıklar sağladıklarını ifade eden Pekdemir, 2013 yılını kapatırken, Kocaeli halkına teşekkür mahiyetinde, hediyelerle desteklenen bir yeni yıl kampanyası başlattıklarını söyledi.

Aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan yeni yıl kampanyası süresince ev sahibi olacak herkese, bilişim teknolojisinin son armağanlarından olan ve herkesin sahip olmak isteyeceği son model bir iPad hediye edeceklerini ifade eden Pekdemir, bu sayede herkesin yeni yıla, yeni bir ev ve yeni bir iPad ile girmesini istediklerini belirtti.

Öte yandan, herkese iPad hediye etmekle yetinmeyeceklerini vurgulayan Pekdemir, normalde yüzde 10 olan peşin ödeme tutarını, kampanya süresince yüzde 2’ye çektiklerine dikkat çekti. Kocaeli halkını ve yatırımcıları, çifte hediyeli yılın son fırsat kampanyasından yararlanmaya davet eden Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Başiskele’de yeni bir yaşam alanı yükseliyor. Evimiz Kocaeli, gerçek bir aile sitesi olacak. Biz insanlara güven, konfor, huzur ve keyifli bir yaşam vadediyoruz. Üstelik, kaliteden ödün vermediğimiz projemizle, Pekdemir kalitesini ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla halka sunuyoruz. Akbank, Finansbank, ING Bank, İş Bankası ve Yapı Kredi gibi sektörün önde gelen bankalarıyla sağlanan işbirlikleri sayesinde piyasaya göre daha uygun koşullarda kredi kolaylığı da sağlıyoruz.”

Ø  Pekdemir kalite güvencesiyle ideal bir yaşam

1944 yılında kurulan Pekdemir İnşaat, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslim politikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü haline gelmeyi başarmış bir şirket.

Kocaeli’nin hızla gelişmekte olan, oturmak ve yatırım için en çok tercih edilen bölgelerinden Başiskele’de hayata geçirilecek Evimiz Kocaeli projesi, Pekdemir’in yüksek kalite standartlarını ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla halka taşıyan bir proje. Proje ayrıca, geniş sosyal donatıları ve imkanlarıyla gerçek bir yaşam alanı ve sıcak bir mahalle ortamı sunuyor.

Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda bulunan projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda. 122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.

2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında olacak.

Evimiz Kocaeli projesi sadece satın alırken değil, yaşarken de oldukça ekonomik bir yaşam alanı olacak. Projede aylık aidatlar 110-120 lira gibi son derece düşük bir fiyat aralığında belirlendi.

Evimiz Kocaeli, Pekdemir’in bütünleşik kalite anlayışıyla inşa ediliyor. Mutfaklarında eviye, ocak ve davlumbazı da hazır olarak teslim edilecek projede, her eve özel araç park yerinin olacağı açık ve kapalı otoparkların yanı sıra misafirler için de otopark yer alıyor.

EVİMİZ KOCAELİ DAİRE FİYATLARI

Daire Tipi        Başlangıç Fiyatı (TL)

2+1                    106.000

3+1                    142.000

4+1                    222.000

 

EVİMİZ KOCAELİ’ne Ulaşmak İçin

Adres     : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon  : 0262 323 70 00

Web       : evimizkocaeli.com


Paylaş:

HABERLER