Evora İstanbul'da 3+1 Kampanyası

Teknik Yapı, Evora İstanbul projesinde yer alan 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.
Evora İstanbul'da 3+1 Kampanyası

 

Çocuklu aileler ve büyük daireden vazgeçmek istemeyenlere özel bir kampanya başlatan Teknik Yapı, Evora İstanbul projesinde yer alan 3+1 dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim uyguluyor.
 
 Teknik Yapı, İstanbul'un yeni çekim merkezi Tuzla'da inşa ettiği 5.072 bağımsız bölümden oluşan Evora İstanbul projesinde farklı bir kampanyaya daha imza atıyor. Emlak Konut güvencesiyle Teknik Yapı tarafından yapılan Evora İstanbul projesinde yer alan 3 + 1 tipi dairelerden sadece 100 tanesine yüzde 10 indirim başladı.
 
Kampanyayı birden fazla çocuğu olan aileler ile büyük dairede oturma alışkanlıklarından vazgeçmek istemeyenler için hazırladıkları bilgisini veren Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, dört büyük avantajın bir arada sunulduğuna vurgu yaptı.
 
Yüzde 1 KDV avantajına sahip Evora İstanbul'un Tuzla'nın görsel manzarasına hakim tepede yükseldiğine, Yatırım ve yaşam fırsatlarını bir arada barındırdığına dikkat çeken Umut Durbakayım, "Tuzla'nın en yüksek noktasında denize nazır bir tepenin etrafında inşa edilen Evora İstanbul tamamlandığında bölgenin merkezi haline gelecek" iddiasını ortaya koyuyor.
 
Umut Durbakayım, projeye başlarken tüm malzeme siparişlerinin tamamlandığını, bu sayede örnek dairelerde kullanılan malzemelerin bire bir aynısının tüm dairelerde kullanıldığının altını çiziyor.
 
Üç + Bir avantaj bir arada sunuluyor
 
"3+1 Avantaj" adıyla sunulan kampanya; özel olarak ayrılan 100 adet 3+1 dairenin yüzde 10 indirim ve yüzde 1 peşinat ile satılmasından oluşuyor. Artı olarak yüzde 0.72'den başlayan faiz oranlarıyla kredi kullanma imkanı sağlanıyor.
Yüzde 1 peşinat ödenmesi durumunda Daire tutarının yüzde 24'ü ise takip eden 6, 12, 18 ay vadede sıfır faizli ödeme olanağı sağlanıyor. Ayrıca sektördeki en düşük Konut Kredisi faiz oranı olan yüzde 0.72'den başlayan ve 12 aydan 120 aya kadar farklı vadelerden faydalanabiliyor.
 
20-30 bin lira arası avantaj
 
3 + 1 Avantaj kapsamına giren dairelerde 20 ile 30 bin lira arasında avantaj sunulduğunu belirten Umut Durbakayım, "Her bir Daire için hesaplanan yüzde 10 indirim, yüzde 0.72 faiz oranıyla birleştiğinde 20 bin ile 30 bin lira arasında değişen fiyat avantajına karşılık geliyor" açıklamasını yaptı.
 
Yüzde 70’i denize bakıyor
 
Yüzde 70'i deniz manzarasına sahip Evora İstanbul 5 bin 72 bağımsız bölümle Türkiye'nin en büyük projeleri arasında yer alıyor. 850 bin metrekarelik İnşaat alanı ve 500 bin metrekarelik satılabilir alanı onu Türkiye'nin en büyük ölçekli projesi haline getiriyor. Projede 4 bin 655 Konut, 314 Rezidans ve 103 ticari alan bulunuyor. Ayrıca poliklinik, kreş, spor merkezi, kır kahvesi şarj istasyonu ve 7 bin 500 otopark projenin dikkat çeken özelliklerini oluşturuyor.
 
 Evora İstanbul İletişim bilgileri
 
Web    : www.evoraistanbul.com
 
Tel      : 0216 392 95 00
 
Kaynak:
 
http://www.konut.milliyet.com.tr

Paylaş:

HABERLER