Evviva Lavinium'da 35 Bin Sterlin'e 3+1 Daire

Bulut İnşaat'ın Kıbrıs'ta inşa ettiği Evviva Lavinium projesinde 3+1 daireler 35 bin sterlinden başlayan fiyatlarla satılıyor.
Evviva Lavinium'da 35 Bin Sterlin'e 3+1 Daire

Bulut İnşaat tarafından Kıbrıs'ta inşa edilen Evviva Lavinium projesinin fiyat listesi açıklandı. Projede 140 metrekare büyüklükteki 3 oda 1 salon evlerin fiyatları 35 bin Sterlin'den başlıyor. Projede yapımı tamamlanmış olan dairelerin ve 31 Aralık 2013 tarihinde teslim edilecek olan dairelerin fiyatları aynı.
 
Girne'ye 10 dakika, Lefkoşe'ye 15 dakika mesafede bulunan Evviva Lavinium projesinde konut fiyatının 15 bin Sterlin'i peşin olarak ödeniyor. Kalan miktar 120 ay vadelendiriliyor. Aylık taksitler 166 Sterlin'den başlıyor. Evviva Lavinium projesinde her daire sahibinin özel otoparkı bulunuyor. Sosyal faaliyet alanlarının yer aldığı sitede bu alanlar yapılan ödeme planı içerisinde bulunuyor. Ayrıca bir ücret talep edilmiyor.
 
Ses ve ısı yalıtımlı olarak inşa edilen Evviva Lavinium projesinde dairelerde çift cam, seramik yer döşemeleri ve laminant parke kullanılıyor. Tüm yatak odalarında gömme duvar dolapları, mutfaklarda laminant seçeneği bulunuyor. Projede ayrıca güneş enerji panelleri, 3 ton su deposu, hidrofor sistemi mevcut.


Paylaş:

HABERLER