Flora Suite&Office'te Metrekare 4 Bin 500 Dolardan

STC İnşaat tarafından 200 milyon liralık yatırımla Kozyatağı'nda konumlandırılan Flora Suite&Office projesinde metrekare fiyatları 4 bin 500 dolardan başlıyor.
Flora Suite&Office'te Metrekare 4 Bin 500 Dolardan

1911 yılından bu yana gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini sürdüren STC İnşaat, 200 milyon TL’lik yatırım bedeliyle Kozyatağı’nda Flora Suite&Office projesini hayata geçirdi. Teslimlerin başladığı projenin metrekaresi 4 bin 500 dolardan başlıyor.
 
Kozyatağı’nın kalbinde
İstanbul’un en dikkat çeken noktaları arasında yer alan Kozyatağı’nda, haziran ayında yaşamın başladığı Flora Suites & Office Projesi, E-5 üstündeki konumuyla yatırımcılara göz kırpıyor. Geleceğin finans merkezi olarak gösterilen bu 34 katlı devasa proje, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dakika, Boğaz Köprüsü’ne 5 dakika, Kozyatağı Metro istasyonuna 2 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika uzaklıkta bulunuyor.
 
Fiyatlar
Flora Suites&Office projesinde, ofis ve suit metrekare fiyatları 4 bin 500 dolardan tüketicilerin beğenisine sunulurken, mağazaların metrekaresi ise 12 bin dolardan başlıyor. 12 bin metrekare alan üzerinde 9 bin 600 metrekare inşaat oturumunda ve tek blokta toplam 76 bin metrekare inşaat alanına sahip Flora Suites&Office projesinin ilk dokuz katı ofislerden oluşuyor. 34 katta toplam 370 daireden oluşan projede 1+1 ve 2+1 daireler 90 metrekare ile 145 metrekare arasında değişiyor.
 
“Anahtarları teslim etmeye başladık”
Haziran ayının başında yaşamın başladığını dile getiren STC İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Satıcı, gelen talepten oldukça memnun olduğunu dile getirdi. Satıcı, “Projeyi, Kozyatağı’nın en iyi bölgelerinden birine yapmamızın meyvelerini yavaş yavaş topluyoruz. Finans Merkezi’ne yakın oluşu, E-5 karayolunun hemen yanında olması projemize değer katan unsurlar arasında yer alıyor. Biz, Flora Suites & Office Projesi’nde sadece lokasyon avantajı değil, aynı zamanda ödeme avantajı da sunuyoruz. Kendi bünyemizde 30 aya kadar yüzde sıfır faizle kredilendiriyoruz. Projemizde yaşam başladı. Anahtarları da hemen teslim etmeye başlıyoruz” şeklinde konuştu.
 
Ofisler
Türkiye’nin ilk Akıllı+Ev+Ofis Projesi
9 bin 500 metrekare alan üzerinde 4 bin metrekare dükkan ve mağazalardan oluşan Flora Suites & Office’de 33 metrekarede 600 metrekareye kadar birçok ofis tipi yer alıyor. Yaşamın başladığı projeden daire yada ofis alan tüketiciler 24 saat boyunca kesintisiz resepsiyon hizmeti alabilecekler. Bu ayrıcalıklı hizmetin yanı sıra, 24 saat güvenlik, fitness center, havuz, çamaşırhane, kuru temizleme, catering destekli toplantı odaları, depo, arşiv, posta, kurye, kargo hizmetleri de alabilecekler. Ayrıca 27 bin metrekarelik kapalı otoparkıyla fark yaratan Flora Suites & Office projesi, ortak sekreterya hizmeti, bilişim hizmetleri, konsept çarşı,  restoranla ve yaşam kalitesini arttıracak detaylarıyla dikkat çekiyor. Flora Suites&Office ayrıca, adalar dan İstanbul boğazına kadar panoramik bir manzarasıyla da beğeni topluyor.
 
 “Dünyayla yarışır bir metropol olmalı”
Türkiye’de gayrimenkul sektöründe hareketli günlerin yaşandığını kaydeden Mustafa Satıcı, kentsel dönüşümün Türkiye’ye artı bir değer katacağını söyledi. Satıcı, “ Türkiye’de, özellikle İstanbul gibi dünya ile yarışan bir metropolün artık çehresinin değişmesi kaçınılmaz oldu. Eğer bu ülke hepimizin ise, herkes elini taşın altına sokması gerekiyor. Biz de kentsel dönüşümde aktif olarak yer almak istiyoruz. Hali hazırda görüştüğümüz bazı parseller var. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na, özellikle Erdoğan Bayraktar’a sektörümüze verdiği desteklerden dolayı da teşekkür ediyorum” dedi.
 
“Yabancılara her türlü kolaylık sağlanmalı “
Yabancıların Türkiye’den mülk almasının Türkiye’nin ciddi anlamda cari açığını kapatacağını söyleyen Mustafa Satıcı, “ Mütekabiliyet olarak geçen bu yasanın yanı sıra, yabancı yatırımcının Türkiye’de iş bulma, oturum izni gibi pürüzlerin de ortadan kalkması gerekiyor. Aksi takdirde beklenen satış rakamlarına ulaşılabileceğini sanmıyorum.” Yurtdışı konseptine uygun projelerin, yabancılar tarafından dikkat çekeceğinin altını çizen Mustafa Satıcı, geliştirilecek projelerin Avrupa standartlarında olması gerektiğini söyledi.


Paylaş:

HABERLER